Iker Casillas

La Leyenda Blanca
Odgovori
Uporabniški avatar
raulito
El Loco
Prispevkov: 3745
Pridružen: 27 Jan 2008, 08:53

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a raulito »

Hvala ti za vse! Ljubim te!

Slika

Najboljši golman v zgodovini Reala, če ne nasploh. Takšnega ne bo več nikoli v Realu. Hvala za vse prelepe trenutke in hvala za vse lovorike. Aja, pa hvala za vse nezemljanske parade. SAN IKER :stockup: :joci: :raul:

Slika

Slika

Uporabniški avatar
Piksi
Canterano
Prispevkov: 119
Pridružen: 01 Jul 2008, 14:12

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Piksi »

je res Iker zgleda odhaja... baje ni fora v tem da ne bi hotu bit rezerva ampak sem nekje zasledil da naj bi bila to zahteva de gee. Očitno se ga tud david boji da ga ne bi mogu posest.... Vsa čast Iker daleč najboljši golman ever k sm jih vidu igrat pa vidu sm jih velik... Slava mu!!!! San Iker upam da se kdaj vrneš v klub v neki drugi funkciji in velik uspehov v Portu. Pokaži jim kaj znaš pa pokaži našim da so se ti prehitr odpovedal.

Uporabniški avatar
Foxi
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 5000
Pridružen: 27 Jan 2008, 13:47

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Foxi »

Hvala San Iker za prečudovitih 15 let. Upam, da v petek napolnijo SB in se pridejo poslovit tudi tisti, ki imajo zasluge za odhod (žvižgači), če si kdo zasluži poln SB je to on! Osvojil je vse kar se osvojiti da! Ko vidiš te slike in gife, te pofurajo čustva :cry: To je Madridista v pravem pomenu besede! :worthy: :cry:

Uporabniški avatar
raulito
El Loco
Prispevkov: 3745
Pridružen: 27 Jan 2008, 08:53

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a raulito »

Slika

Uporabniški avatar
rokinho
El Matador
Prispevkov: 115
Pridružen: 19 Jun 2009, 13:39

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a rokinho »

<3

Uporabniški avatar
miki_miska
Hardcore madridista
Prispevkov: 2915
Pridružen: 30 Dec 2011, 14:17
Naj igralec: Zinedine Zidane

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a miki_miska »

Zagotovo eden tistih, ki bo za vse večne čase zapisan med velika imena kluba. In to z dejanji na igrišču, z osvajanjem največjih lovorik in to večkrat. Upam, da se mu jutri pripravi dostojno slovo in da bo stadion pokal po šivih ker si legenda to zasluži. Če so mu žvižgali, naj se mu tudi poklonijo :worthy:

Pa seveda vso srečo v Portu, kjer verjamem da bo šel pokazal kaj zna. Tako kot Raul. In enkrat bo ta zlata ekipa upam da še igrala pomembno vlogo v našem klubu. GRANDE SAN IKER :worship: :worship: :worship:

Uporabniški avatar
Alex7
Madridista
Prispevkov: 1712
Pridružen: 04 Maj 2009, 10:22

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Alex7 »

Adijo, car :cry:

Žiga
Pichichi
Prispevkov: 151
Pridružen: 27 Jan 2008, 12:49
Naj igralec: van Nistelrooy
Kraj: Maribor

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Žiga »

n se pridejo poslovit tudi tisti, ki imajo zasluge za odhod (žvižgači)
Zasluge za odhod ima zgolj on sam in njegov drastičen padec forme, ki je posledica let, pomanjkanja motivacije in verjetno še česa. Verjamem, da mu bo menjava okolja koristila in da lahko še kar nekaj časa brani na evropskem nivoju.

Uporabniški avatar
raulito
El Loco
Prispevkov: 3745
Pridružen: 27 Jan 2008, 08:53

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a raulito »

Zasluge za odhod ima zgolj on sam in njegov drastičen padec forme
Kljub drastičnemu padcu forme (torej iz izvenzemeljske forme na zemeljsko) je bil najboljši golman lanske La Lige. Ta nejgov padec forme je bolj v vaših glavah kot kaj druga.

Žiga
Pichichi
Prispevkov: 151
Pridružen: 27 Jan 2008, 12:49
Naj igralec: van Nistelrooy
Kraj: Maribor

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Žiga »

Pol si pa poglej še enkrat drugi ligaški clasico iz pretekle sezone pa objektivno pomisli, če je dejansko bil najboljši golman Lige. Suarezov gol je zgolj in samo njegov, na drugi strani pa Bravo odnese tisti odbitek po strelu Benzemaja, ki bi ga Iker v sedanji formi 3x požrl.

Izvenzemeljski ni več od sezone 2011 (po SP2010), vsako sezono je blo slabše, predlani in posebej lani pa ni blo vse skupaj niti več zemeljsko, ampak bolj ''bratrančevo'' :)

Sej kot sem že večkrat povedal. Njegov glavni problem je pomanjkanje motivacije in ukvarjanje z vsem drugim kot pa z nogometom (Mourinho, pol ta Carlov mix itd.). Kvaliteto še nedvomno ima in lahko na najvišjem nivoju brani še 5+ let, je pa vprašanje, če si tega sploh še želi. Menjava okolja mu lahko samo koristi in vsak pravi madridista bi si to želel, ker dajmo si priznat, da ga je blo že kar malo mučno gledat kako ''krampa'' po vseh štirih in v Realu in v dresu reprezentance.

Uporabniški avatar
mico
"Yo soy Raulista-Madridista!"
Prispevkov: 1543
Pridružen: 02 Jun 2009, 22:32
Naj igralec: Raul
Kontakt:

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a mico »

Trofeje Ikerja:
Slika

Zame si bil, si in boš vedno najboljši golman vseh časov, kar sem jih kdaj videl igrati! :worship: :worthy:
Pogrešal te bom SAN IKER!!!! :huh:


Uporabniški avatar
masterKaKa
Canterano
Prispevkov: 146
Pridružen: 07 Nov 2009, 13:29
Naj igralec: Isco

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a masterKaKa »

V najboljši formi izpred nekaj let zagotovo najboljši vratar na svetu vseh časov, zagotovo pa pravi madridista, ki ga bomo še kako pogrešali! S svojimi obrambami je spravljal v obup vse napadalce, iz glave se spomnim tiste nezemeljske obrambe proti sevilli, noro! Vso srečo v portu, pa upam da se vrneš v madrid v drugi vlogi! Pogrešali te bomo El Capi :cry: :cry:

LaMar
Canterano
Prispevkov: 379
Pridružen: 29 Apr 2010, 10:20

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a LaMar »

Jaz sem Ikerja pogrešal zadnji dve sezoni - tapravega Ikerja. To kar je blo zadnji dve sezoni ni bil več Iker - in sem se nekako navadil živeti brez njega! ;)

Uporabniški avatar
mico
"Yo soy Raulista-Madridista!"
Prispevkov: 1543
Pridružen: 02 Jun 2009, 22:32
Naj igralec: Raul
Kontakt:

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a mico »

Ce ze gre(verjetno), upam, da bodo tudi tisti, ki so "proti" njemu, pokazali vsaj malo suporta glede na to, da je klubu dal 25 let, z njim dosegel kar se je osvojit dalo in napisali vsaj eno pozitivno stvar za njegi...ne pa vedno eno in isto(kak ni vec bil to to,itd).

Bodimo realni, ni vec na svojem nivoju, ampak si po 25 letih, ki jih je dal klubu, zasluzi, da bi tudi v klubu docakal konec kariere. Pa ne pravim, da mu ni mogoce celo ponujeno to blo. Zdaj, ce se je sam odlocil za odhod potem ok, ne morem oporekat, v primeru, da pa ga naganjajo iz kluba, ker si zelijo De Geo in je on postavil ultimat, ali on ali Iker, potem pa klub dela napako, za moje pojme seveda. Ker tukaj bi klub moral bit na Ikerjevi strani, no, vsaj mu pokazat malo vec spostovanja. Tako jaz mislim :P

Ronaldo#7
Cedido al Getafe
Prispevkov: 682
Pridružen: 28 Jan 2008, 17:30

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Ronaldo#7 »



Kljub temu da sem eden od tistih ki je mnenja da je napočil čas za Ikerjevo slovo, sem ob gledanju tega posnetka obrisal nekaj solz. O tem človeka bom pripovedoval svojim potomcem. LEGENDA! :worthy:

Odgovori