Ogled tekme v živo

Ogled tekem Real Madrida CF v živo.
Odgovori
MahamadouD
Canterano
Prispevkov: 3
Pridružen: 14 Jan 2012, 23:15

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a MahamadouD »

Pozdravljeni,

je mogoče že kateri od vas šel na tekmo Real Madrida preko adventours-a? Kak se je obneslo?
Ker je tast prav tako navijač Real Madrida kot jaz, mu za abrahama s punco želiva kupiti karto za ogled tekme 14.01.2017 - Real Madrid vs Villareal z letalskim prevozom in nastanitvijo v hotelu..

Prosim, če lahko kdo, ki je že bil na tekmi Reala napiše preko katere agencije ste šli, kako je bilo?

Hvala.

Uporabniški avatar
mico
"Yo soy Raulista-Madridista!"
Prispevkov: 1543
Pridružen: 02 Jun 2009, 22:32
Naj igralec: Raul
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a mico »

To je vse predrago. V lastni reziji prides ceneje skozi.

Siimke
Canterano
Prispevkov: 1
Pridružen: 23 Okt 2017, 11:10

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Siimke »

Zdravo, ta teden se odpravljam v Madrid in seveda bi si s punco rada ogledala tekmo Real:Malaga, kot rečeno naj kart ne bi bilo problem kupit oz dobiti, ampak nastal je problem. Na uradni spletni strani vsak blok kateri mi kaže, da je prost mi kasneje ko kliknem napiše error, da za ta blok več ni prostega mesta. Preko drugih spletnih straneh pa kupujem na loterijo, ker se zanimava za drugi balkon so karte tam na voljo za celotno tribuno razen zadnjega dela. Zanima me če ima kdo kaj izkušenj s tem? Hvala za pomoč!

Uporabniški avatar
mico
"Yo soy Raulista-Madridista!"
Prispevkov: 1543
Pridružen: 02 Jun 2009, 22:32
Naj igralec: Raul
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a mico »

Na uradni spletni strani moras v 10min vpisat vse podatke in izvest placilo. Ze nekaj casa nisem kupoval na ta nacin, ampak koliko mi je jasno, zahtevajo middle name. Tukaj uporabi se drugic svoje ime. In kreditna kartica je obvezna (v kolikor ni na voljo paypala).

Lahko pises na ZS

Edit: gledam pa, da je malo mest na voljo, kar pomeni, da dveh sedezev skupaj ni na voljo

Uporabniški avatar
miki_miska
Hardcore madridista
Prispevkov: 2915
Pridružen: 30 Dec 2011, 14:17
Naj igralec: Zinedine Zidane

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a miki_miska »

@mico

Se dajo dobit karte direkt na blagajni? Za isto tekmo z Malago ta vikend npr? Jaz sem vedno preko spleta nabavu, mam pa kolega ko je zdaj tam pa je nekaj zmutil s kartami in ga zdaj zanima kako do njih :)

live4real
Canterano
Prispevkov: 4
Pridružen: 07 Jun 2009, 19:15

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a live4real »

Imam eno vprašanje.

Na internetu sem prebral, da če naročim vstopnice na realmadrid.com, da bom imel težave pri plačilu, če nimam kreditne kartice, ki je bila izdana v Španiji. Zanima me, če ima kdo izkušnje s tem in ali je to res?

Hvala

Uporabniški avatar
merengue
Egidij
Prispevkov: 1999
Pridružen: 27 Jan 2008, 20:32

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a merengue »

Nobenih težav.

Uporabniški avatar
mico
"Yo soy Raulista-Madridista!"
Prispevkov: 1543
Pridružen: 02 Jun 2009, 22:32
Naj igralec: Raul
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a mico »

Prvic slisim. Kot je ze povedano, vcasih zahtevajo drugo ime in das pac 2x istega

ozil
Canterano
Prispevkov: 102
Pridružen: 19 Sep 2011, 15:14

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a ozil »

Zdravo, nisem član reala in bi si ogeldal tekmo real madrid vs atletico madrid v aprilu. A mislite, da bo problem dobit 2 karti?

Uporabniški avatar
Johan
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 160
Pridružen: 25 Jan 2008, 07:23
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Johan »

7./8. aprila bi si rad ogledal El Madrileno v živo.
Sigurno je že kdo bil pa me zanima kakšne so cene vstopnic (najraje bi vzel tribuno za golom - 2 karte), koliko dni pred tekmo grejo karte v prodajo in koliko prej jo lahko dobi tisti, ki ima Madridista kartico?
Je tukaj kakšna dobra duša, ki bi mi posodla Madridista kartico, da bi si lahko kupil karte že kaj prej?

Bo sploh mogoče priti do kart za derbi v normalni prodaji preko interneta ali bo to problem? Zanima me zato, ker če ne bi blo straha za dobit vstopnice za tekmo, bi si kar sedaj rezerviral letalske karte, dokler so še ugodne (90 eur iz Bologne).

Hvala za pomoč :-8

Uporabniški avatar
mico
"Yo soy Raulista-Madridista!"
Prispevkov: 1543
Pridružen: 02 Jun 2009, 22:32
Naj igralec: Raul
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a mico »

Vstopnice je sicer skupaj tezje dobit, ampak se da. En tedn prej(v nedeljo) se da dobit vstopnice preko Madridista kartice, en dan kasneje vsi ostali. Jaz ti jo lahko posodim(pisi na pm).

Uporabniški avatar
Johan
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 160
Pridružen: 25 Jan 2008, 07:23
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Johan »

Ker mi je mico obljubil madridista kartico, da si bom lahko ogledal madridski derbi, vam v zahvalo uporabnikom RM.si foruma ponujam nekaj malega slik iz ogleda finalne tekme v Cardiffu med Juvetom in Realom.
Poročila se mi ne da pisat, mislim pa da sem na letalu za London srečal dva člana tega foruma (eden je Luka Jesih - bil mi je tako znan pa sem se šele na potu v Wales spomnil kdo bi lahko bil - Luka če bereš, kasneje sem te tudi skušal kontaktirati preko FB pa ni bilo odgovora). :D

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika

P.S. Večino slik mi ni naložilo, ker so večje od 5MB. Če kdo ve za kakšen hiter in enostaven upload slik (nad 5MB) na splet se priporočam (če hočete še več slik seveda) :)

Uporabniški avatar
Justice
Canterano
Prispevkov: 318
Pridružen: 30 Maj 2014, 13:00

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Justice »

Uploadaš na Dropbox in potem izbereš Share with anyone with the link.

Uporabniški avatar
Johan
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 160
Pridružen: 25 Jan 2008, 07:23
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Johan »

Klikni za več slik TUKAJ - DROPBOX

Justice, hvala za info.

Uporabniški avatar
Johan
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 160
Pridružen: 25 Jan 2008, 07:23
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Johan »

EDIT

Po 3 urah sporbavanja, da kupim karto mi je v 175 poskusu vendarle uspelo kupiti 2 karte v istem sektorju za Real-Atletico.

Rabil bi samo še če bi bil kdo tako dober da mi v ZS pusti kartico madridista in kodo, da bi imel popust pri nakupu kart za Bernabeu Tour. Kdor bo tako dober se mu že vnaprej zahvaljujem.

Odgovori