Ogled tekme v živo

Ogled tekem Real Madrida CF v živo.
Odgovori
gorankrajnc
Canterano
Prispevkov: 4
Pridružen: 10 Mar 2015, 11:49

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a gorankrajnc »

V soboto, pridejo vstopnice ven za tekmo Real - Malaga.

Kako se lahko kontaktirava?

grga
Canterano
Prispevkov: 1
Pridružen: 07 Apr 2015, 10:49

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a grga »

Ti je uspelo kaj dobiti, danes se je začela prodaja za navadne smrtnike, pa je trenutno bolj malo na voljo. Ni šans, da bi dobil 4 karte skupaj.

V naslednjih dneh bodo sezonci verjetno začeli vračati karte, potem pa upajmo na najboljše.

bale11
Canterano
Prispevkov: 119
Pridružen: 24 Mar 2014, 22:16

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a bale11 »

Zdravo, tudi sam grem s prijateljem na tekmo real:malaga. Sicer greva v Madrid že v četrtek preko neke agencije in bova tam do torka. Če gre še kdo na tekmo, se lahko nekako dogovorimo, da se dobimo nekje v madridu in gremo skupaj na ogled tekme. Glede na to, da grem prvič v Madrid in na tekmo, bi mi prav prišla dodatna družna :)

valt
Canterano
Prispevkov: 2
Pridružen: 28 Jul 2014, 19:56

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a valt »

Živjo!

Ste uspeli dobiti karte za Real: Malaga? Za foro sem preveril možnost nakupa v ponedeljek ko se je odprla prodaja kart za ostalo publiko. Vem sicer,da se je prodaja začela že ob 10:00, ob 12:30 pa je blo samo kakih 10 kart na razpolago. Se pravi da je fajn imet člansko kartico za nakup en dan prej?Je takrat ponavadi dovolj kart na voljo?Hvala za odgovor!...Aja mislim pa it na Rea:Valencia 9/10 maj.

Uporabniški avatar
Justice
Canterano
Prispevkov: 318
Pridružen: 30 Maj 2014, 13:00

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Justice »

Živjo valt,

Za tekmo z Valencio se boš mogel kar zagrebsti. Za atraktivne tekme se vstopnice hitro prodajajo. Najbolje da ti karto kupi nekdo z madridista kartico ali pa karto kupiš ob točno tisti uri ko gredo v prodajo za splošno publiko. Bomo pa videli, kako se bo razpletlo prvenstvo. Mogoče bo takrat prednost Barce že tako velika, da tekma sploh ne bo več odločala o ničemer. V tem primeru ne rabiš nič skrbeti. ;)

Jony86
Canterano
Prispevkov: 22
Pridružen: 24 Jun 2010, 20:56

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Jony86 »

V kolikor bo kdo v sredo v Madridu in si bo ogledal povratno tekmo LP naj mi piše pvt, se lahko slovenci dobimo pred tekmo na kakšnem pivu. :-8

Uporabniški avatar
Justice
Canterano
Prispevkov: 318
Pridružen: 30 Maj 2014, 13:00

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Justice »

Fantje, veliko vas je šlo na kakšno tekmo, nihče pa si ni vzel toliko časa, da bi napisal report, ali delil kakšne slike.
Obljubljene slike od uporabnika Ronaldo#7 še kar čakamo... Upam, da jih bomo kdaj tudi dočakali...
Jaz grem v sredo na tekmo proti Almeriji in obljubim, da bo slik več kot dovolj. Tudi report bo spisan.

Kuhar
Canterano
Prispevkov: 395
Pridružen: 23 Feb 2009, 21:05
Naj igralec: Raul
Kraj: Kamnik

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Kuhar »

Eno vprašanje imam glede ogleda na SB. In sicer v primeru, da pridemo v finale LP bo verjetno ponovno na SB ogled tekme (na zaslonih) kakor prejšnje leto.. In mene zanima če kdo ve kako se dobi te karte? :)

bale11
Canterano
Prispevkov: 119
Pridružen: 24 Mar 2014, 22:16

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a bale11 »

Zdravo, na forum sem se prijavil pred kakšnim letom in redno berem vaše komentarje, sedaj pa sem se odločil, da bom tudi sam kdaj podal svoje skromno mnenje o dogodkih povezanih z realom. Glede na to, da sem šel na tekmo real:malaga, sem se odločil napisat krajše poročilo s tekme in bivanja v Madridu.

V Madrid sem se odpravil s prijateljem in sicer iz Benetk (letališče Marco Polo). Letela sva z letalsko družbo Alitalia, ki je med najcenejšimi. Karte sva rezervirala preko spleta. Po celodnevnem čakanju in »gužvanju« na letališčih, namreč v Rimu sva prestopila, sva zvečer prispela v Madrid. Že pred odhodom sva si rezervirala hostel Graciela v centru mesta, ki je v neposredni bližini metro postaje Tirso de Molina. Hostel ni nič posebnega, zgledalo je lepše na slikah, kot pa potem v živo, saj sva praktično dobila kopalnico s posteljama. Kaj več tudi nisva pričakovala, saj sva izbrala najcenejšo varianto, pa tudi v Madrid sva prišla uživat ne pa ležat v hostel, tako da sva bila v hostelu skoraj nič. Kljub temu je bilo osebje prijazno, prostorov in samega koncepta pa se hitro navadiš, zato ga toplo priporočam vsem, ki jim ni težko prenočiti v nekoliko slabše opremljenih sobah. Naslednji dan sva odšla na ogled stadiona, ki je od hostela oddaljen 7-8 km. Po mestu sva se prevažala z metrojem, ki je super hitro prevozno sredstvo, poleg tega pa je vse skupaj čisto preprosto. Od nakupa vozovnic, ki jih lahko kupiš na avtomatih na vsaki postaji, do prevažanja po samem mestu. Vsepovsod lahko dobiš zemljevid podzemnega Madrida, kjer imaš označene vse poti in postaje.
Stadion je fantastičen in če si pravi madridista res začutiš nekaj posebnega, vsakič ko ga vidiš. Pred stadionom je veliko ljudi oblečenih v različne risane like, kot so simpsonovi, ninja želve, miki miška itd…vabijo te, da se z njimi slikaš, potem pa poizkušajo zvabiti še kakšen evro iz tvojega žepa. Okoli stadiona ves čas odmeva siiiiiiii. Sam ogled stadiona je super, najbolj me je fasciniral muzej, različne animacije in videi, ki se vrtijo v samem muzeju. Največ časa sem se seveda zadržal pri desetih pokalih evropskih prvakov. Res je noro. Drugače pa smo si lahko ogledali obe slačilnici, konferenčno sobo, klopi za rezerve, častno ložo, skratka vse, kar se da videti na stadionu. Na samem ogledu sva se zadržala več kot 4 ure, saj je treba vse poslikat in podoživet, zaključila pa sva ga v uradni realovi trgovini, kjer sva še dodatno olajšala svoji denarnici.
O samem mestu nebi preveč pisal, saj dvomim, da koga to zelo zanima, lahko pa povem samo, da je mesto izjemno lepo, ljudje so prijazni, ogromno se dogaja, sploh na teh glavnih trgih. Cene v trgovinah so približno enake z našimi, v gostilnah in barih je vse malo dražje, sploh v strogem centru mesta.
Sedaj pa dan tekme…tekma se je začela ob 20.00, na stadion sva prišla nekaj ur prej, da bi podoživela utrip mesta in navijačev. Karte sva dan pred teko prevzela na recepciji hostela. Karte so bile sezonske, zrihtala jih je neka agencija, sedela pa sva v 7 vrsti 102 sektor, torej zelo blizu igrišča, za moje pojme že skoraj preblizu, saj se je na drugo stran igrišča vidlo bolj slabo. Okoli 2 uri smo čakali na bus in ko smo ga okoli 18.30 končno zagledali, je eksplodirala celotna ulica. Iz busa sem videl samo Bejla in Pepeja, ki je tudi pomahal. Potem smo počakali še kakšne pol ure, da smo lahko odšli na stadion. Ko smo zasedli svoja mesta, smo čakali na igralce. Najprej so se seveda prišli ogrevat vratarji z Casillasom na čelu, nato pa še igralci prve enajsterice. Najbolj priljubljeni so Pepe, Ramos, tudi James in pa seveda Isco. Pepe si je med samim ogrevanjem slekel pulover in ga vrgel v prvo vrsto nekemu srečnežu. Po ogrevanju je sledil zelo navdihujoč trenutek, prihod igralcev na igrišče v ozadju pa himna hala madrid! Samo tekmo vas je verjetno večina gledala, igra ni bila bleščeča oz. je bolj vlekla na slabo. Bale se je poškodoval že v 3.min, Modrič na žalost v drugem polčasu. Ob poškodbi Modriča je utihnil ves stadion. Sam sem privrženec Bejla, še iz časov ko je igral za Spurse, ampak se strinjam v večini, da je v letošnji sezoni totalno padel in si zasluži klopco. Na tekmi me je najbolj navdušila veza, s Kroosom, Jamesom in Modričem, Isco to tekmo ni bil na svoji ravni. Kroos in Modrič imata res izjemen pregled nad igro in res sta vrhunska. Čiča me je presenetil s svojo angažiranostjo in borbenostjo, Ronalda sem videl zelo redko. On kot general stoji na sredini igrišča, medtem ko se ekipa brani, teče in se bori. Pri penalu pač ni imel sreče…Kar se tiče njegovega gola, Čiča mu je zrihtal vse. Kljub slabi predstavi, je imel priložnost za hat-trick (penal, prazen gol na koncu tekme), na koncu pa je vseeno imel na svojem računu gol in asistenco. Na tekmi sem res užival, stadion je bil poln, vzdušje je bilo srednje gledališko, ampak me to ni motilo. Po tekmi smo se seveda vsi napotili na podzemno, tam pa smo čakali kot sardelice na metro, saj je bila gužva res ogromna. Skratka izjemna izkušnja.
V preostalih dnevih v Madridu sva si ogledala tudi Calderon, ki Bernabeu ne seže niti do gležnjev, tako po velikosti, kot po urejenosti. Njihov stadion je odprt za obiskovalce, na glavnem igrišču imajo mlajše selekcije treninge. Predel Madrida kjer je Calderon je bolj »delavski«, medtem ko je območje kjer je Santiago Bernabeu gospodarsko središče Madrida.
Tako, to bi bilo z moje strani vse, upam da je berljivo in lp.

Uporabniški avatar
LosBlancos
ge san nikaj nej krijv:)
Prispevkov: 690
Pridružen: 31 Avg 2010, 15:00
Naj igralec: R Carlos
Kraj: Maribor-Prekmurje:)

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a LosBlancos »

Lepo napisano:)

valt
Canterano
Prispevkov: 2
Pridružen: 28 Jul 2014, 19:56

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a valt »

Ker sem v prejšnjih postih dobil ogromno uporabnih informacij glede obiska tekme v Madridu, sem se odločil da tudi jaz nekaj napišem. Za tiste ki jih to zanima in predvsem za tiste, ki mislijo tako kot jaz prvič it na tekmo v Madrid.
Že slabo leto sem se odločal kdaj in na katero tekmo Reala na domačem stadionu iti. Ko sem tu dobil nekaj uporabnih informacij sem se odločil da grem nekje spomladi, gledal pa sem predvsem kdaj je poceni let z Ryanairom(Bologna-Madrid) in igra Real isti vikend doma. Ko sem že mislil da bo sezone konec, sem en mesec prej rezerviral letalske karte termin 8.5-11.5. To soboto je Real doma igral z Valencio. Super tekma, pa še pomembna se je izkazalo kasneje.
Ker sem šel skupaj s punco, sem za dve povratni karti plačal 175 eur. Rezerviral sem še parking Fly to Air v Bologni. Plačal prek neta 24,00 eur nepokrit parking, tam pa me je čakal kombi in naju peljal 5minut do letališča(vključeno v ceni). Super izbira. Preko booking.com sem rezerviral še hostel San Juan v samem centru Madrida(200m od Sola). Izbral sem sobo z zakonsko posteljo ,da sva bila sama v sobi(150 eur za tri nočitve). Hostel je v redu, ni pa miru ker je tako poleg centra in se tam dogaja noč in dan.
Moral sem dobiti še vstopnici za tekmo. Ker sem vedel da bo karte v redni prodaji težko dobit, sem se odločil si sposodit Madridista kartico za lažji nakup kart. Ob tej priliki hvala GAŠPER za pomoč. Madridisti res držimo skupaj. Prodaja kart za imetnike kartice se je začela teden prej ob 10:00. že prej sem se logiral v sistem, ampak je zaradi zasedenosti strežnika bilo kar težko dobiti karte. Ko sem končno prišel noter za izbiro kart jih je bilo mogoče na razpolago še kakih 10% prostih. Izbral sem stransko tribuno v višini šestnajsterca, za mano je pa bilo še kakih 10 vrst. Tisti za mano so plačali 50 eur,jaz pa 85 eur za eno karto. S punco sva sedela eno vrsto in 5 sedežev narazen. Sva se pa uspela na tekmi zmenit, da sva z nekom zamenjala sedeže in sedela skupaj. Super izbira sedeža. Vse se odlično vidi.
Petek dan pred tekmo sva startala(plačala20 eur cestnine do Bologne) do Bologne, leteli dobri dve uri do Madrida, tam takoj kupili karto za metro do Sola(5 eur) in se namestili v hostlu.
Mesto me je res prevzelo, ker se stalno nekaj dogaja in imaš res kaj za videt. Večinoma sva vse prehodila, ker sva bila nastanjena v centru.
Na dan tekme sva šla do Santiago Bernabeu z metrojem, pred stadionom je postaja. Tam ogromno stojnic in navijačev. Kaki dve urin tekmo se je začela ulica pred stadionom polniti z ljudmi. Po 20 minutah čakanja pride avtobus z igralci. Na mene ni naredilo velikega vtisa, ker je folk samo čakal da poslika bus, ni pa bilo pretiranega navdušenja. Na busu sem videl samo Ronalda, ki je mirno gledal skozi okno.
Uro pred tekmo sva vstopila na stadion. Zelo dobro je vse organizirano(karti sva si sprintala doma) in te usmerijo in poiščejo kje sediš. Ko sem prišel na svoj sedež sem kar obnemel…vauuu…enkratno. Stadion se je počasi polnil in že se je začela tekma….ne bom govoril o tekmi ker ste jo itak gledali. Najbolj od vseh stvari,ki jih na TV-ju mogoče ne opazim pa je neaktivnost oziroma nič agresije Kroosa v defenzivi. Me je pa kljub slabši tekmi navdušil Ronaldo kako spremlja akcije in šele v živo sem videl koliko nasprotnikov povleče nase. Vzdušje ni bilo nič kaj gledališko in se je kar navijalo. Le po vodstvu Valencie 2:0 je malo potihnilo in se je en že drl:tribunal(gledališče). Vmes so se še malo množično kregali glede Casillasa. Motilo me je pa edino špansko nekulturno grizljanje njihovih semen ki so ležala vsepovsod(tudi po sosedih).
Po koncu tekme sem videl kako lep je stadion ko se stemni(tekma je bila ob 20:00). Na metroju nazaj do centra je bila kar gneča. Naslednji dan sva zopet raziskovala mesto, priporočam park Retiro za relax od mestnega vrveža.

Sem zelo užival, če pa kdo rabi kako informacijo ali pomoč sem na razpolago in mi lahko piše.

sustar92
Canterano
Prispevkov: 4
Pridružen: 14 Avg 2015, 16:45

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a sustar92 »

Zdravo, tole je vprašanje za tiste ki imajo Madritistas kartico.
Glede na to da je sedaj prišlo do dogovora, da lahko kupimo karte tudi preko realmadridSLO, ali je kakšna razlika v ceni med slovensko in tam na uradni strani, ko lahko kupiš karte s kartico en dan prej.
Edino mislim, da je nakup preko slovenske strani bolj ziher, tam sem po prebranih informacijah na tem forumu bolj tako tako loviš tam karte 1 teden pred tekmo, medtem ko imaš letalsko + hotel rezerviran že precej prej...
V tem letu imam prvič iti v Madrid, namen pa je ali Bilbao ali pa Sevilla.

Hvala za vse nasvete!

Uporabniški avatar
mico
"Yo soy Raulista-Madridista!"
Prispevkov: 1543
Pridružen: 02 Jun 2009, 22:32
Naj igralec: Raul
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a mico »

Kratko in na hitro: z madrididsto kartico dobis karte v prodaji en dan prej kot ostali kupci, torej tedn dni pred tekmo(clani kartic madridista v ned ob 10:00; vsi ostali v pon ob 10:00 uri), medtem ko se preko slo peñe kupijo karte 14 dni pred tekmo. Kar pa se cene tice pa lahko spremljas cene posameznih tekem(realmadrid.com) en tedn pred naslednjo Realovo domaco tekmo(glej iste kategorije ekip in iste sektorje cen) in jih primerjaj s cenami na slo strani. Zdaj nekih velikih razlik v ceni ni. Vse je vedno odvisno kje zelis sedet

Uporabniški avatar
mare
¡Hardcore madridista!
Prispevkov: 316
Pridružen: 27 Jan 2008, 09:48
Kraj: Brestanica
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a mare »

Kar zadeva cene je tako, da je preko Peñe nekoliko ceneje karta, v povprečju 10€, lahko pa je tudi več, odvisno od tekme.

sustar92
Canterano
Prispevkov: 4
Pridružen: 14 Avg 2015, 16:45

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a sustar92 »

Pa še nekako se mi zdi bolj ziher ker kle če bom sedaj že oddal povpraševanje pa vplačal vem da jo bom dobil, če greš pa na madritistas kartico je pa malce lotetrija po sedaj prebranih izkušnjah :)

Odgovori