Ogled tekme v živo

Ogled tekem Real Madrida CF v živo.
Odgovori
tjasa
Canterano
Prispevkov: 4
Pridružen: 26 Dec 2013, 18:08

Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a tjasa »

Živjo!
Obračam se na vas, ker je moj mož velik navijač reala in ob priložnosti sem mu kupila karto do madrida, rezervirala hotel, zdaj moram pa dobiti samo še karto za tekmo. Na uradni strani kluba se lahko zaenkrat kupijo samo vip vstopnice, ostalih prodajalcev preko neta je ogromno, vendar ne vem, koliko so zanesljivi. Zdaj bi vas pa prosila, če mi lahko svetujete, kako priti do karte, ker verjamem, da vi obvladate sceno. Najlepša hvala za pomoč.

Uporabniški avatar
tedi_009
Canterano
Prispevkov: 106
Pridružen: 30 Jan 2011, 22:26

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a tedi_009 »

En teden pred tekmo jih kupis na netu (tu kjer zdaj prodajajo samo vip). Rabis viso ali kaj podobnega, s katero po nakupu na stadionu dvignes karte. Aja pa ko kupujes karte uporabljaj Internet Explorer. Men drugje mece napake. Ce se kej rabis povej :-) Drgac pa vsa cast da takle mozu pripravis :-)

tjasa
Canterano
Prispevkov: 4
Pridružen: 26 Dec 2013, 18:08

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a tjasa »

O super, hvala za tako hiter odgovor. Pa ni panike dobiti teh kart teden pred tekmo? Res da bi sla na tekmo z Villareal, verjetno ni full panike, ne? Hvala se enkrat!

Uporabniški avatar
gasper
Canterano
Prispevkov: 132
Pridružen: 29 Jan 2008, 17:27
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a gasper »

Izposodi si pri nekomu kartico Madridista in boš imela prednost pri nakupu kart za tekmo. Načeloma s to kartico ni problem dobit vstopnic.

Sicer je pa ravno včeraj šel ven razpis za ogled tekme in Madrida
Si želite na tekmo Reala v Madrid?
Glede na to, da smo vam ob včlanitvi v Klub navijačev Real Madrid Slovenija – Pena Madridista Eslovenia obljubili tudi skupinskega oglede tekem Real Madrida med drugim tudi v Madridu, vam sedaj pripravljamo prav to. A pozor, število mest je zaradi organizacije omejeno le na 15 članov, ki imajo tudi prednost pri rezervaciji.
Prvi skupno potovanje v Madrid bo potekalo v petek 7.2.2014 pa do 10.2.2014, ko se bomo vrnili iz Madrida v tem času pa si bomo v španski prestolnici na kultnem stadionu Santiago Bernabeu ogledali tekmo proti »rumeni podmornici«, kot pravijo tudi ekipi Villarreala.

Program potovanja je naslednji:
7.2.2014: prevoz z avtom ali morebiti s kombijem iz Slovenije v Bolonijo; letalski let iz Bolonije (Bologna) z Ryanairom ob 9:20 proti Madridu
7.2.2014 – 10.2.2014: nastanitev v hostlu Las Musas (Calle JESÚS Y MARÍA, 12, 28012, Madrid) – 2 nočitvi; ogled Madrida; ogled tekme Real Madrid – Villarreal, …
10.2.2014: letalski let iz Madrida z Ryanairom ob 6:30 proti Boloniji, prevoz z avtom ali morebiti s kombijem nazaj v Slovenijo

In koliko vas pri prišlo takšno potovanje?
Pa začnimo kar pri letalski karti. Letalsko karto lahko kupite preko spletne strani Ryanara (http://www.ryanair.com/) za let Bologna-Madrid-Bologna (7.2.-10.2.2014). Trenutna cena povratne karte je okoli 55€, vendar pa se te cene spreminjajo, tako da vam priporočamo, da čim prej kupite karte. V skrajnem primeru, da sami nimate kreditne kartice (mastercard, visa, …), vam lahko karto kupimo tudi mi, vendar bi vas vseeno prosili, da je to zadnja možnost, ker smo tudi sami omejeni s številom kreditnih kartic in nenazadnje tudi s samim limitom na kartici.
Nastanitev bi imeli v preverjenem hostlu Las Musas (http://www.lasmusashostel.com/), ki se nahaja dobrih 5 minut od glavnega trga Sol in kjer je bilo že kar nekaj članov našega društva. Glede na omejeno število članov, bomo rezervirali skupinske sobe v odvisnosti od števila prijavljenih članov, tako da bi v celotni sobi bili skupaj samo člani društva. Cena dveh nočitev je odvisna od števila oseb v eni sobi, vendar pa ena nočitev na noč ne pride več kot 20€, torej za 2 nočitvi ne bo višja od 40€.
Kar zadeva samih kart za tekmo se cena le-teh spreminja, pri čemer je odvisno od tekme in seveda od mesta na samem stadionu. Glede na to, da gre za skupinski letni obisk si želimo, da bi večina članov sedela čim bolj skupaj, če ne že skupaj, lahko pa se za nakup karte odločite v samostojni režiji. Cene kart se na Santiago Bernabeu gibajo od 55€ naprej, sami pa imamo namen kupiti karte v cenovnem razredu okoli 80€, s stranskim pogledom na igrišče.
Pri vsem tem je potrebno računati še na prevoz iz Sloveniji do Bolonije in nazaj. Glede na dosedanje izkušnje pride najceneje, če se gre z lastnim avtom (v obrazcu se nahaja tudi vprašanje, če lahko peljete s svojim avtom do Bolonije in nazaj) in da se v enem avtu pelje 5 ljudi. V tem primeru pride prevoz do letališča in nazaj okoli 30-35€. Možno je, da se bomo dogovorili za prevoz preko GoOptija (http://www.goopti.com/index.php), v primeru, da ne bo dovolj kandidatov, ki bi peljali, vendar pa bo v tem primeru cena tega lahko nekaj višja.

Sedaj pa še odgovor na vprašanje kaj morate storiti, da se prijavite in da si boste februarja s preostalimi člani Kluba navijačev Real Madrid Slovenija – Pena Madridista Eslovenia ogledali tekmo med Real Madridom in Villarrealom.
Kot prvo morate dosledno izpolniti obrazec s svojimi podatki, saj je to prvo pogoj za prijavo. Drugi pogoj pa je ta, da nakažete 100€ na račun predsednika KNRMS, s čimer boste dokazali, da je vaša prijava resna in da imate resen namen iti z nami v Madrid. Da ne bo pomote, tega denarja ne bo nihče iz društva zadržal, ampak se bo zgolj porabil za rezervacijo hostla in letalske karte, če je ne boste sami kupili. V kolikor boste letalsko karto sami kupili, pa se bo denar porabil za nakup karte za tekmo, v vsakem primeru pa se bo teh 100€ upoštevalo pri celotnih stroških potovanja.

Podatki za nakazilo denarja za potrditev skupinskega ogleda:
Po oddani rezervaciji preko zgornjega obrazca lahko denar pošljete tudi v kuverti (pri tem vedite, da lahko traja dlje časa, da pride denar do naslovnika) na naslov: ”Marko Sotošek, Gorica pri Raztezu 8, 8280 Brestanica (pripišite od koga je denar)”
ali
pa nakažete denar na transakcijski račun št.: SI56 0298 6267 3169 613 (NLB), Marko Sotošek, Gorica pri Raztezu 8, 8280 Brestanica
–> pri čemer navedite pod namenom plačila vaše ime in priimek. Primer -> Namen: Plačilo KNRMS Janez Novak.

Za vsa morebitna dodatna vprašanja smo vam na voljo na: info@realmadrid.si, s katerega naslova pa boste tudi obveščeni o naslednjih postopkih v primeru vaše prijave.

tjasa
Canterano
Prispevkov: 4
Pridružen: 26 Dec 2013, 18:08

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a tjasa »

Hvala! Ta razpis ne pride v postev, ker imam vse ostalo ze zrihtano, samo karte za tekmo mi manjkajo. Bom upostevala nasvet in preko kartice madridista poskusala priti do kart. Hvala se enkrat. Upam, da mi uspe. Bom kar nekaj bonus pik dobila pri mozu;)

Uporabniški avatar
mare
¡Hardcore madridista!
Prispevkov: 316
Pridružen: 27 Jan 2008, 09:48
Kraj: Brestanica
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a mare »

Torej kot je že Gašper omenil je najlažje pridit do karte, če si lastnik kartice Madridista, saj lahko potem karto kupiš 1 dan pred širšo javnostjo. Drugače pa je vaš mož dobrodošel tudi v našem društvu, pri čemer si lahko več o samem Klubu navijačev Real Madrid Slovenija - Peña Madridista Eslovenia preberete na tej povezavi, pa boste verjetno pridobili še kakšen bonus več ;)


EDIT: Prevzem kart je mogoč na samem stadionu ali preko avtomata ali pri blagajni. Vsekakor pa moraš imeti s seboj kreditno kartico s katero je bil opravljen nakup kart, kajti brez tega ne gre.

Uporabniški avatar
Ziginho
Canterano
Prispevkov: 228
Pridružen: 06 Okt 2013, 23:24

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Ziginho »

http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/ ... rnabeu.htm
Na tej strani imaš na voljo vstopnice za tekme (to je uradna prodajalna vstopnic). Vstopnice so ti na voljo že od 25 EUR naprej, plačaš jih s kreditno kartico, kako je s prevzemom pa nimam pojma kako gredo te zadeve, verjetno jih moraš osebno prevzet.

alesko20
Canterano
Prispevkov: 168
Pridružen: 09 Okt 2010, 16:21

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a alesko20 »

Pozdrav,
kateri hostli so kej primerni v Madridu, oziroma v katerih imate pozitivne izkušnje?

Uporabniški avatar
gasper
Canterano
Prispevkov: 132
Pridružen: 29 Jan 2008, 17:27
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a gasper »

Kolikor vem se nas večina poslužuje TA hostel. Sam sem bil tukaj samo enkrat in je hostel v redu. V centru, tako da imaš vse na dosegu. Bil pa se enkrat v hotelu, ki v bistvu sploh niso tako dražji od tega hostla.

Uporabniški avatar
merengue
Egidij
Prispevkov: 1999
Pridružen: 27 Jan 2008, 20:32

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a merengue »

Še en glas za Las Musas.

Drugače pa razmišljam, da bi šel Real:Schalke.

Uporabniški avatar
mare
¡Hardcore madridista!
Prispevkov: 316
Pridružen: 27 Jan 2008, 09:48
Kraj: Brestanica
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a mare »

Sam sem bil v Las Musasu že trikrat ali štirikrat in tudi februarja bomo spet bili, ko gremo na skupinski ogled tekme Real - Villarreal, tako da je to prva izbira.

alesko20
Canterano
Prispevkov: 168
Pridružen: 09 Okt 2010, 16:21

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a alesko20 »

Super hvala, si grem ogledat Real : Valencia
Še kaj priporočate ? Seveda je ves trip namenjen Realu, toda vseeno sem tam 4-5 dni

Uporabniški avatar
mico
"Yo soy Raulista-Madridista!"
Prispevkov: 1543
Pridružen: 02 Jun 2009, 22:32
Naj igralec: Raul
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a mico »

Obvezno cibeles, in zraven cibelesa je obcinska hisa, v katero gres lahko na vrh in vidis ves Madrid. Ob lepem vremenu se mores it obvezno relaksirat v park Retiro, najvecji park v Madridu. Ta cas mislim, da ni bikoborb, lahko pa si gres ogledat areno. Seveda Tour de Bernabeu je zraven tekme obvezen. Sam sem bil tudi v zivalskem vrtu na drugi strani Madrida, vendar v mesecu maju. Imas polno muzejev, v Prado je ob nedeljah vstop prost, kakor v druge muzeje. Vendar je ponavadi odprto samo do treh. Kraljeva palaca je tudi zastonj, mislim, da ob nedeljah. V njej je slikanje prepovedano. Mogoce se se kdo kaj spomni. Aja, pa ce si zelo lacen, se ti splaca it jest v all you can eat za 10eur. Na solu se tak sami ponujajo in ko te pelje do restavracije mu reci, da gres, ce ti dve pijaci obljubi ;)

Drugace pa je 5dni Madrida premalo ;-) Bil sem tri krat tam, en krat celi tedn, pa se nisem verjetno tricetrt videl ;-) ne bo ti dolgcas, upaj samo na lepo vreme. Jaz sem imel v mesecu novembru, 2011, okrog 20 stopinj in sonce

Uporabniški avatar
Ziginho
Canterano
Prispevkov: 228
Pridružen: 06 Okt 2013, 23:24

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Ziginho »

Mico, škoda, ker ste si izbrali termin, ki je ravno na polovici izpitnega obdobja. :) Tudi jaz imam enkrat namen it na Bernabeu pa na eno tekmo, to so moje sanje + ogled Madrida obvezno, to je cilj za leto 2014, kar se tiče denarja ni problema, mam dosti prihranjenega hh :)

Uporabniški avatar
Sergio
Canterano
Prispevkov: 8
Pridružen: 27 Jan 2008, 10:26

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Sergio »

Tudi sam imam nekaj vprašanj. Z kolegi gremo marca na tekmo z Barcelono, pa me zanima koliko kart lahko kupis dan prej z kartico Madridista? 2 ali vec? in pa ali se mogoce ze ve, je tekma v nedeljo 23.3 kajne? lp

Odgovori