Ogled tekme v živo

Ogled tekem Real Madrida CF v živo.
Odgovori
Uporabniški avatar
merengue
Egidij
Prispevkov: 2002
Pridružen: 27 Jan 2008, 20:32

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a merengue »

Ja, karto si sprintaš doma in je rešeno. Drugače pa greš old skul do šalterja pred stadionom s kreditno.

alesko20
Canterano
Prispevkov: 168
Pridružen: 09 Okt 2010, 16:21

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a alesko20 »

Justice napisal/-a:NARAT, če imaš tekmo 14.2.(soboto), gredo vstopnice v redno prodajo en teden prej, to je v ponedeljek, 9.2. Če imaš Madritista kartico, imaš možnost kupiti karte en delovni dan preden gredo v redno prodajo, torej v petek, 6.2. Trenutno vstopnic (razen VIP vstopnic) še ni na voljo, kar si opazil že sam. Po nakupu vstopnic, naj bi celo obstajala ta možnost, da si karto sprintaš kar sam in to doma. V kolikor pa to ne bo mogoče, si boš mogel karte dvigniti osebno na avtomatu pri stadionu (NOTE: potreboval boš kreditno kartico, s katero si opravil nakup vstopnic).
Maja sem šel na tekmo Real vs Valencia (videl najlepši gol sezone :P ) pa imaš tri opcije...ali si karto sprintas doma, imaš program "passwallet" za telefon, s katerim poskeniraš potem na štadionu, ali pa da gres do blagajne...pa ne rabiš nobene kreditne imeti s seboj

Uporabniški avatar
Justice
Canterano
Prispevkov: 318
Pridružen: 30 Maj 2014, 13:00

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Justice »

V katerem sektorju se splača vzet karto, če si za vstopnico pripravljen odšteti od 80-100 EUR? Recimo, da se omejimo na West in East stand.

Ronaldo#7
Cedido al Getafe
Prispevkov: 682
Pridružen: 28 Jan 2008, 17:30

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Ronaldo#7 »

Torej bil sem na tekmi lige prvakov v Torinu pred leti ko sta se pomerila Juve in Real, leto kasneje sem za naše stiskal pesti še na Alinaz areni proti Bayernu, ampak nekako ni bilo to to. Odločitev je dokončno padla v letošnji sezoni, pol leta v naprej sem na Ryanairovi spletni strani rezerviral avionske karte (let iz Bologne v Madrid, cena povratne karte z ročno prtljago cca 80 eurov) in hostel prek Bookings.com 4x nočitve 60 eurov (Falfes Hostel, 800 metrov stran od Santiaga Bernabeuja, v samem predelu Chamartina). Vstopnico za tekmo sem imel obljubljeno s strani kolega Bojana Jokiča, igralca Villarreala in slovenskega reprezentanta, vendar sem jo dobil šele na dan tekme (o tem malo kasneje). Ker so šli zraven še trije kolegi smo morali še vseeno kupiti karte za njih. 7 dni pred tekmo se za širšo javnost odpre prodaja kart, mislim da se je začela ob 9 uri (imetniki kartice madridista lahko kupijo dan prej). Seveda smo čakali na računalniku kdaj bo ura odbila 9:00, tako da smo ob 9:05 že imeli vplačane tri vstopnice za tekmo (en človek sicer lahko naenkrat kupi največ 5 kart). Kupili smo stransko tribuno, tik pod najvišjo tribuno in plačali 70 eurov/1 karta. Sicer so karte za to tekmo bile od 30-200 eurov. Ker se je ravno posrečilo da so tisti vikend domačo tekmo igrali tudi košarkarji, smo poklikali 4 karte še za tekmo Real Madrid Baloncesto : Iberostar Tenerife. Karte so se gibale od 10-40 eurov, mi smo vzeli za 20 eur in sedeli nekje na sredini, videlo se je super.

Do Bologne smo se zapeljali z avtom, parkirali na parkingu (P4) ki še spada pod letališče. Sicer je par km stran ampak redno vozi »shuttle« gor-dol tako da nikomur ni potrebno iti peš do tja. 30 eurov smo dali za to da je avto stal 5 dni na tem parkingu. Let iz Bologne do Madrida traja cca 2 uri, na Barajasu (letališče v Madridu), ki je btw enormno veliko, smo dali 27 eurov za 5 dnevno karto za ves možen javni prevoz, smo pa največ uporabljali metro, ki je super – vozi zelo pogosto in z njim lahko prideš kamorkoli želiš zelo enostavno in hitro.

V petek smo malo bluzili po Madridu, obiskali smo našo boginjo na Cibelesu, kjer naši proslavljajo vse lovorike. Pot nas je vodila do trga kjer je kraljeva palača. Tu Realovi običajno drugi dan proslavljajo lovoriko in kažejo kanto z balkona palače. Gre res za ogromno zadevo, mislim da spraviš gor kar nekaj tisoč glavo množico.

V soboto smo šli na tour de Bernabeu, ki sicer stane 19 eurov. Gužva je bila ogromna, čakali smo uro in pol na vstopnice. Na samem touru smo se zadržali skoraj 3 ure, temeljito smo prečekirali muzej, trofeje, poslikali vse možne pokale, naužili se glamurja ob pogledu na La Decimo in pokal sv. klubskih prvakov. Posedali smo tudi v VIP loži na oblazinjenih sedežih, obiskali dvorano kjer ima Carlo tiskovne konference, nato tudi obe garderobi ki sta res dah jemajoči. Od đakuzijev, bazenov do miz sa masažo, res imajo vse na razpolago da se maksimalno sprostijo in pripravijo na tekmo. Pot skozi tunel nas je pripeljal na sveto travo Santiaga Bernabeuja. Res je doživetje za nekoga ki gre tja prvič. Ne moreš verjeti kakšen štadion je to dokler ne vidiš, pa sem bil že na Alianz areni in Mestalli. Res je top! Je pa tako da kjerkoli sediš lahko normalno pogledaš tekmo, tudi če maš karte za najcenejši sektor. Pokal od la decime je bil razstavljen tako da se je lahko vsak slikal z njim za spomin. Obenem so tam neki fotografi ki te slikajo pred nekim platnom in ti kasneje v photoshopu naredijo tako kot da objet poziraš z enim od nogometašev. Po dalješm razmisleku sem seveda izbral Isca. :P

V nedeljo ob 13 uri smo bili v dvorani Barclayd center, ki je zelo lahko dostopna z metrojem. Moram priznati da sta me najbolj navdušila Chacho Rodriguez in pa seveda Rudy Fernandez. Ne bi verjeli če vam povem kam lahko skoči Marcus Slaughter :waa: Najbolj priljubljen med navijači je seveda Sergio Llull. Aplavz kar traja in traja ko on stopi v igro. Na drugem mestu bi rekel da sta Rudy In Reyes. Pred tekmo je bila kratka ceremonija za predstavitev pokala copa del Rey, ki so ga igralci osvojili med tednom. Po tekmi se je lahko vsak navijač slikal s pokalom če je želel. Tekmo smo pa sicer dobili, tekmeca smo prelomili v zadnji četrtini tekme.

Po košarki smo šli v hotel kjer so bili nastanjeni igralci Villarreala, tam me je čakala vstopnica za tekmo. Nato smo šli na pico v lokal »Kilometres de Pizza« v neposredni bližini Santiaga B, kjer prodajajo pice na meter :D Štirje smo komaj pojedli meter pice haha. Okrog 17 ure smo se odpravili nakupovat v RM shop ki je v sklopu štadiona. Od 18 do 19:30 smo čakali na ulici prihod avtobusa in s tem naše ekipe. Ogromno je policije, ki imajo vse pod nadzorom da ne bi prišlo do kakšnih neljubih dogodkov. Po uri in pol čakanja pa končno eksplozija navdušenja nekaj ulic stran, takoj smo vedeli za kaj se gre. Sprejem je bil seveda zelo bučen, kot se za najboljši in največji klub na svetu spodobi. Kot sem že rekel na prvih dveh sedežih za voznikom la maquina Cristiano maha zbrani množici in se treplja oziroma kaže na Realov grb. Ostali igralci so večinoma zijali ven,pomahal je tudi Carvajal in pa Kroos, Varane, Iker ter Pepe.

Po sprejemu smo hitro leteli do hoteli da se malo osvežimo in preoblečemo v bojno opremo. V roku 30 minut smo bili že na sedežih Santiaga Bernabeuja. Jaz sem sedel sam v sektorju 107, v 13 vrsti (ko objavim kakšno sliko boste dobili boljšo predstavo). V tem sektorju so se karte gibale od 150-200 eurov, jaz k sreči nisem dal nič :D Sem pa sedel med Villarrealovci, gre v glavnem za ožje družinske člane in prjatelje igralcev rumene podmornice...

Najprej seveda ogrevanje vratarjev, nato še igralcev, ko pa začne odmevati himna Hala Madrid y nada mas pa Bernabeu eksplodira. Sem mislil da bo tako vzdušje ves čas, ampak sem bil kar malo razočaran, ker večina res kot da je prišla v gledališče. Vsaka čast tistim zvestim navijačem za enim od golov ki na vsaki tekmi ne šparajo dlani in grl. Od navijanja sem res morda pričakoval več... Pred tekmo je 20 metrov stran od mene imel intervju Ruben de la Red, uspel sem narediti nekaj celo nekaj slik.

Tekmo ste itak gledali vsi tako da veste kaj se je dogajalo, bi se raje fokusiral na nekaj stvari ki jih na Tvju do sedaj nisem opazil. Isco je gladko najbolj priljubljen igralec Bernabeuja, vse njegove poteze so pospremljene z »OLE« in aplavzom. Zelo imajo radi tudi Ronalda, po tem ko je dal gol je grmelo z vseh strani »siiiiiiii!« - to je seveda Ronaldov prepoznavni zmagoslavni krik. Žal mi je da Jeseju ni uspelo odločiti tekme, je pa tip hiter kot metek. Bale se ful ful vrača nazaj in pomaga Carvajalu, mogoče pa zato ni tako efektiven v napadu, ker je obremenjen tudi v defenzivi.Nevem res, še vedno smatram da bi s tistim zicerjem moral odločiti tekmo... CR in Karim imata free role, mogoče kdaj stisneta na sredini, to je pa to. Ko je padel Chicha v 11 m prostoru, sodniška piščalka pa je ostala nema je sledil koncert žvižgov, vsi so zahtevali penal. Ko je bil menjan Isco je bila prava mala revolucija. Ni bilo tega treba Carlotu če mene vprašate. Navijači so ves čas športno navijali, niti enkrat ni bilo »Puta Barca, puta Barca«, kar me je presenetilo. Varane je tokrat komandiral Pepeja, ki je imel nekaj kiksov (sploh tisti je bil megacvetka ko je Vietto šel sam na Casillasa in tik pred strelom padel). Med navijači Villarreala je bila eksplozija navdušenja ko sta vstopila Vietto in Trigueiras, en od navijačev me je želel prepričati da je sploh drugi (!) »world class player«, za Vietta pa itak vsi vemo da je fantastičen mladenič.
Po tekmi je bilo kar malo razočaranja, ker seveda nismo uspeli zabiti in smo izpustili 2 točki v boju za prvaka. Je pa tako da so ves čas po golu za izenačenje navijači spodbujali naše in jim žvižgali će so naredili več od dveh, treh podaj na Ikerjevi polovici.

Ne glede na rezultat bom ta večer seveda večno pomnil. Škoda da nismo zmagali ampak nimam kaj... Sigurno pridem še kmalu nazaj na Bernabeu, mogoče bo takrat več sreče.

Ko bom pri času objavim še fotke s tekme in toura. Upam da sem vam vsaj malo pričaral svojo izkušnjo, prepričan sem da bo tisti ki ima v planu iti v Madrid pa neve kje začeti v tem postu našel kako info. Za več info mi komot pišite.

Uporabniški avatar
makiaveli
Canterano
Prispevkov: 299
Pridružen: 20 Okt 2013, 19:43

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a makiaveli »

Ronaldo#7 napisal/-a:Sem pa sedel med Villarrealovci, gre v glavnem za ožje družinske člane in prjatelje igralcev rumene podmornice...
A z Natašo (Jokićevo bodočo bivšo) si sedel? V živo je tudi tako huda kot na slikah? :P

Ej, hudo si to vse spisal, kapo dol. Zalepi še slike in bo to to

Uporabniški avatar
ms601
Canterano
Prispevkov: 421
Pridružen: 13 Apr 2010, 15:04

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a ms601 »

Lepo napisu :fup:

Uporabniški avatar
miki_miska
Hardcore madridista
Prispevkov: 2918
Pridružen: 30 Dec 2011, 14:17
Naj igralec: Zinedine Zidane

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a miki_miska »

Svaka čast! Čakamo na slike :waa:

Uporabniški avatar
gasper
Canterano
Prispevkov: 132
Pridružen: 29 Jan 2008, 17:27
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a gasper »

Bravo za prispevek!

Uporabniški avatar
reby
Canterano
Prispevkov: 16
Pridružen: 29 Nov 2011, 20:11
Naj igralec: Iker

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a reby »

Lepo napisano [WINKING FACE]

gorankrajnc
Canterano
Prispevkov: 4
Pridružen: 10 Mar 2015, 11:49

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a gorankrajnc »

Pozdravljeni

Oče je velik nabijač Real Madrida in ga bom peljal na tekmo v Madrid na tekmo real vs Malaga 19. April. Vse že imam urejeno, letalska karta, hotel,..

Manjka mi še najbolj pomemna stvar, vstopnica za ogled tekme.
Zanima me kje jih je najbolje kupiti in kdaj?

Vse informacije bi mi prav prišle.

Že vnaprej se zahvaljujem za vašo pomoč.


LP, Goran

Uporabniški avatar
gasper
Canterano
Prispevkov: 132
Pridružen: 29 Jan 2008, 17:27
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a gasper »

Vzemi si 3 min in prelistaj nazaj. 100x povedano. Hvala.

gorankrajnc
Canterano
Prispevkov: 4
Pridružen: 10 Mar 2015, 11:49

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a gorankrajnc »

Pozdravljeni

Sem si malo prebral,vendar me vseeno zanima, ali je kakšna garancija, da se karte dobijo sigurno.

Ali lahko kdo posodi navijaško kartico, zgolj zaradi nakupa dveh vstopnic.

Kaj pa druge strani ki ponujajo vstopnice in so veliko dražje od uradne spletne strani.


Hvala za odgovore.

Uporabniški avatar
merengue
Egidij
Prispevkov: 2002
Pridružen: 27 Jan 2008, 20:32

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a merengue »

Nabaviš na uradni strani, ko gredo karte v prodajo. Brez problema, brez kartic. Izbereš sedež, plačaš in natisneš.

gorankrajnc
Canterano
Prispevkov: 4
Pridružen: 10 Mar 2015, 11:49

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a gorankrajnc »

Pozdravljeni

Ali bi mogoče kdo posodil navijaško kartico za nakup dveh kart?

Za odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem.

LP, Goran

Uporabniški avatar
gasper
Canterano
Prispevkov: 132
Pridružen: 29 Jan 2008, 17:27
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a gasper »

Lahko... Kdaj potrebujes?

Odgovori