Ogled tekme v živo

Ogled tekem Real Madrida CF v živo.
Odgovori
alesko20
Canterano
Prispevkov: 168
Pridružen: 09 Okt 2010, 16:21

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a alesko20 »

Sergio napisal/-a:Tudi sam imam nekaj vprašanj. Z kolegi gremo marca na tekmo z Barcelono, pa me zanima koliko kart lahko kupis dan prej z kartico Madridista? 2 ali vec? in pa ali se mogoce ze ve, je tekma v nedeljo 23.3 kajne? lp
Nisem 100%,ampak boš težko dobil karte za el clasico en dan prej

Uporabniški avatar
Sergio
Canterano
Prispevkov: 8
Pridružen: 27 Jan 2008, 10:26

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Sergio »

to da dobis en dan prej sem rekel na pamet, prebral pa sem tukaj nekje na forumu da jih lahko kupis preden grejo v prodajo. nevem pa ce je to dan prej!?

Uporabniški avatar
tedi_009
Canterano
Prispevkov: 106
Pridružen: 30 Jan 2011, 22:26

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a tedi_009 »

ja 1 dan prej.

tjasa
Canterano
Prispevkov: 4
Pridružen: 26 Dec 2013, 18:08

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a tjasa »

Živjo!
Dolžna sem vam poročilo, ker ste mi bili res v veliko pomoč. V glavnem bila sva na tekmi Reala v Madridu. Karte sva kupila s kartico madridista na realovi spletni strani en dan pred ostalimi (jaz sem sicer vseeno mesec pred tekmo klicala tja, ker tako je pisalo na spletni strani in je gospa zahtevala številko kartce in je potem rekla, da zdaj pa lahko dan prej kupimo karte. Ne vem pa, če je to nujno potrebno). Sedeže sva imela v drugem ringu, edino mal sva se pri rezervaciji zafrknila in sva mislila, da sva v prvi vrsti v tem ringu, v bistvu sva bila pa v zadnji, ampak sreča v nesreči je bila ta, da sva imela potem vsak dva sedeža, ker sedeži so pa res nekam majhni. Vzdušje je bilo super. Tudi vhod in izhod na stadion je potekal brez nekega čakanja v vrsti, to naju je prav presenetilo. Samo na metroju je bila gužva, zato priporočam, da se malo prej štarta na tekmo. V glavnem mojemu možu so se uresničile sanje in mislim, da bomo še ponovili, samo da tamala malo zraste, da bomo šli skupaj. Šla sva tudi na ogled stadiona, ta je bil še meni všeč, pa nisem neka blazna fanica. Samo priporočam, da se ne gre na stadion na dan tekme, ker potem ne moreš v garderobe. Madrid kot Madrid luštno mesto. Hrana je full dobra. Pa kakšen flamenco se splača pogledat. Midva sva ga kar v restavraciji Clan, kjer je zastonj in sva šla tja na večerjo in zaključila s flamencom. Edino kar me je povsod zmotilo je, da nikjer ni cenika pijač in te potem včasih tako opalijo, da je kar groza. Aja, šla sva pa z Lufthanso iz Munchna. Za karto sva dala 120eur, prtljaga je bila vključena. šla sva pa en dan prej in prespala v Joes Polo Ranch hostlu in potem so naju oni odpeljali na letališče in prišli iskat, avto je bil pa ta čas pri njih parkiran. Za vse skupaj sva dala pa 65eur. Full dobra varianta, če se mene vpraša. V glavnem super je bilo. Še enkrat hvala za vso pomoč!

burek1
Canterano
Prispevkov: 26
Pridružen: 05 Nov 2010, 22:45

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a burek1 »

Zanima me ali mi bi bil kdo pripravljen pomagati pri nakupu karte. Kolikor vem imaš s kartico prednost pri nakupu karte oz. lahko kupiš karte 1 dan pred ostalimi.
Ali bi bil nekdo ki ima kartico v primeru, da grem na tekmo proti Valenciji tako prijazen in mi kupil 2 karti?
Kartico bi si tudi naročil vendar jo po vsej verjetnosti nebi dobil do tekme.

Hvala in lp

alesko20
Canterano
Prispevkov: 168
Pridružen: 09 Okt 2010, 16:21

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a alesko20 »

Jaz grem isto gledati Real : Valencia, glede kartice pa je tako, da ko jo plačaš, dobis številko in geslo, s katero že lahko kupuješ karte, čeprov jo fizično še nimas...

Uporabniški avatar
mico
"Yo soy Raulista-Madridista!"
Prispevkov: 1551
Pridružen: 02 Jun 2009, 22:32
Naj igralec: Raul
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a mico »

Plus tega, da moras imet zraven to kreditno kartico s katero si placal karte, da jih lahko na avtomatu prevzames!

EDIT: mare, hvala za popravek ;-)

Uporabniški avatar
mare
¡Hardcore madridista!
Prispevkov: 316
Pridružen: 27 Jan 2008, 09:48
Kraj: Brestanica
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a mare »

Ni več potrebno imeti kreditne kartice s sabo v Madrid, ker se karte sam tiskaš in sicer po potrditvi nakupa dobiš na mail link, kjer se ti odpre pdf in si potem samo natisneš karto.

burek1
Canterano
Prispevkov: 26
Pridružen: 05 Nov 2010, 22:45

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a burek1 »

Hvala za odgovor. Zanima me še vaše mnenje se bo dalo dobiti karte za Valencio, ker pomoje se bodo kar hitro razprodale za to tekmo? Da ne bom na koncu ostal brez kart :)
Prosil bi vas če mi priporočate še kakšno prenočišče ker hostel katerega priporočate je v mojem terminu na žalost že zaseden

alesko20
Canterano
Prispevkov: 168
Pridružen: 09 Okt 2010, 16:21

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a alesko20 »

Jaz sem vzel hotel blizu letališča **** 15min do štadiona in trga Sol, 4 nočitve 194€...(Be Smart Madrid Diana Aeropuerto) mogoče ga sicer še zamenjam....če boš šel na tekmo, mi magar napiši PM, pa se lahko dobimo pa gremo skupaj..če želiš seveda
Zadnjič spremenil mare, dne 21 Apr 2014, 14:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Ne citiraj celotnega posta pred seboj, ker je naslednji post logični odgovor prejšnjega!

Uporabniški avatar
gasper
Canterano
Prispevkov: 132
Pridružen: 29 Jan 2008, 17:27
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a gasper »

Si prepričan, da imaš samo 15 min od letališča (če imaš hotel tukaj) do stadiona? Mislim z avto že mogoče, z metrojem do stadiona (iz letališča) ne prideš prej kot cca. 40 min, če se ne motim...

Uporabniški avatar
Sergio
Canterano
Prispevkov: 8
Pridružen: 27 Jan 2008, 10:26

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Sergio »

Ce smo jaz in 8 kolegov dobili karte za ElClasico, potem mislim da ni treba skrbeti za tekmo z Valencio! Za primer, karte za tekmo z Bayernom v ligi prvakov so se na voljo, pa so sle v prodajo v cetrtek! Za prenocisce poglej na booking.com, ker je zagotovo najcenejse! Mi smo bili na ulici Gran via, ki je 3 minute stran od Sola, samega centra Madrida, in pa 15 minut od Santiago Bernabeua z metrojem. Za enega je prislo 20-25 eurou na noč.. Drugace si pa lahko karto nalozis tudi na pametni telefon.. Preprosto dobis bar kodo, ki jo potem na stadionu pokazes citalcu kot karto..kot sem videl vecina ljudi uporablja tak sistem, sploh domacini.. Srecno! ;)

Uporabniški avatar
merengue
Egidij
Prispevkov: 2001
Pridružen: 27 Jan 2008, 20:32

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a merengue »

Je šel že kdo na Real : Atleti? Dobiš karte kot za vse ostale tekme, ali je dražje in večje povpraševanje ala Clasico?

Uporabniški avatar
mico
"Yo soy Raulista-Madridista!"
Prispevkov: 1551
Pridružen: 02 Jun 2009, 22:32
Naj igralec: Raul
Kontakt:

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a mico »

Jaz sem bil. Karte so drazje ja! Prvi rang je el clasico. Drugi rang pa so Valencia, Pateti,...

So pa dobavljive, jaz sem jih dobil, je sicer tudi vecje povprasevanje, ampak jih je za dobit pravi cas

Uporabniški avatar
Justice
Canterano
Prispevkov: 318
Pridružen: 30 Maj 2014, 13:00

Re: Ogled tekme v živo

Odgovor Napisal/-a Justice »

Kakšen je pa postopek kupovanja kart, če imam Madridista kartico? Koliko časa prej moram kupiti karto? Na prejšnji strani sem videl, da je nekdo napisal, da je karto možno natisniti kar doma.

Odgovori