Komentiranje slo. komentatorjev

Ronaldo#7
Cedido al Getafe
Prispevkov: 682
Pridružen: 28 Jan 2008, 17:30

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a Ronaldo#7 »

Ste za da v imenu društva napišemo eno malo jačo pritožbo čez Obreza, ampak je tokrat ne naslovimo na ŠK, ker itak tega verjetno niti ne berejo. Obreza in ŠK plačujejo oglaševalci (poleg nas gledalcev), ki na njihovem kanalu reklamirajo svoje proizvode/storitve in jaz bi to pritožbo naslovil na njih. To da je on nesposoben in subjektiven je njegova stvar, ampak to da žali klub in igralce, to pa ni tako mala stvar. In ti ki njega plačujejo se potemtakem strinjajo s tem oziroma stojijo za njim, če mu dovolijo toliko svobode. Kaj pravite vi? Jaz ga mam res že prepoln kufr.

Matej
Cedido al Getafe
Prispevkov: 806
Pridružen: 06 Okt 2013, 22:09
Naj igralec: Mayoral

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a Matej »

Dvomim, da se da kaj spremeniti. Najlažje je, da vsi odjavimo naročnine na SK. :D Verjemite, to bo ga samo še požgalo in bo še kakšno o navijačih povedal. Trenutno je veliko navijačev barcelone in za njih je svetnik :)

Uporabniški avatar
raulito
El Loco
Prispevkov: 3745
Pridružen: 27 Jan 2008, 08:53

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a raulito »

Ronaldo#7 napisal/-a:Ste za da v imenu društva napišemo eno malo jačo pritožbo čez Obreza, ampak je tokrat ne naslovimo na ŠK, ker itak tega verjetno niti ne berejo. Obreza in ŠK plačujejo oglaševalci (poleg nas gledalcev), ki na njihovem kanalu reklamirajo svoje proizvode/storitve in jaz bi to pritožbo naslovil na njih. To da je on nesposoben in subjektiven je njegova stvar, ampak to da žali klub in igralce, to pa ni tako mala stvar. In ti ki njega plačujejo se potemtakem strinjajo s tem oziroma stojijo za njim, če mu dovolijo toliko svobode. Kaj pravite vi? Jaz ga mam res že prepoln kufr.
Pritožit na vrhovno sodišče.

Uporabniški avatar
merengue
Egidij
Prispevkov: 1999
Pridružen: 27 Jan 2008, 20:32

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a merengue »

Komaj zdaj sem pogledal kaj je Obrezani metal ven. Mislim jaz ne razumem, kako vi lahko to poslušate vsak teden. Pa to ti možgane opere no. :hah:

Matej
Cedido al Getafe
Prispevkov: 806
Pridružen: 06 Okt 2013, 22:09
Naj igralec: Mayoral

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a Matej »

Saj ga ne, vedno se na netu najde stream iz sky sport-a, kjer sicer full hd slike ni, je pa angleški komentator, brez čustvenih izpadov.

Sicer pa, naj se zahteva Obrezu prepoved komentiranja Real-ovih tekem.

Uporabniški avatar
Foxi
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 5000
Pridružen: 27 Jan 2008, 13:47

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a Foxi »

Drugače je Obrez en boljših če ne celo najboljši komentator, kar se tiče tona in zanimivosti, seveda če odmislim njegove izpade. Glejte danes na planet TV 5 min tekmo pa boste videli, komentiranje je takšno kot na sedmini in rata ostalim komentatorjem zanimivo tekmo naredit absolutno nezanimivo. Pač meni tudi dvigne pritisk, ampak pač ga poslušam in si mislim svoje, pač večno otrok. Brez teh izpadov bi bil TOP. Ampak vseen raje poslušam njega tiste 5krat letno ko ima izpade kot pa ostale ki me uspavajo.

SloLord
Madridista Para Siempre
Prispevkov: 31
Pridružen: 23 Mar 2008, 13:51
Naj igralec: Zinedine Zidane
Kraj: sLOVEnija
Kontakt:

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a SloLord »

? Hvala ampak ne. Tip je d****. Raje gledam na Sky pa drugih programih :)

Uporabniški avatar
reby
Canterano
Prispevkov: 16
Pridružen: 29 Nov 2011, 20:11
Naj igralec: Iker

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a reby »

Jaz bom poslal pritožbo že zaradi principa. :angry: info@sportklubtv.si Čeprav vem da nebo pomagalo.

Drugače pa imajo na sportklubu VČASIH (žal ne vedno) komentiranje v več jezikih.

Pri amisu rumeni gumb na daljincu..... (za ostale ne vem)
izbereš jezik zvoka.... in izbiraš med slovenščino, hrvaščino in srbščino. Torej smo da ni Obrez.
Žal to ni na voljo med vsako tekmo, ampak samo včasih.

Uporabniški avatar
mare
¡Hardcore madridista!
Prispevkov: 316
Pridružen: 27 Jan 2008, 09:48
Kraj: Brestanica
Kontakt:

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a mare »

Jo bom tudi sam, tako da vidimo oz. bomo verjetno spet slišali ob koncu tedna kako ni mislil nič kaj slabega in ne vem kaj še.

Še dobro ja, da ima Amis izbiro zvoka/jezika, ker sam jo ob komentiranju Obreza z veseljem izkoristim.

Uporabniški avatar
Justice
Canterano
Prispevkov: 318
Pridružen: 30 Maj 2014, 13:00

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a Justice »

No, pa jo bom napisal tudi jaz. Čim več pritožb se bo nabralo, bolje bo. Naj človek preneha s komentiranjem tekme Reala! ostale tekme me ne zanimajo, ampak ko si vzamem tisti 2 uri v tednu za tekmo Reala želim samo to, da je ne komentira ta človek.
Zadnjič spremenil Justice, dne 11 Dec 2014, 09:30, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
JaN ~25~
Canterano
Prispevkov: 415
Pridružen: 06 Okt 2013, 19:04
Naj igralec: Marco Asensio Willemsem
Kraj: Cvetkovci

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a JaN ~25~ »

Res je! Naj preneha komentirat tekem Reala, ker to je že preveč vse skupaj! Včeraj je spet imel izpade (Goran), ko sta z bratom (Dejan) komentirala

tekmo Maribora (spet ta njegova barca, ko so zadevali...) Ta Dejan je čisto drugačen, brez vsakeršnih izpadov, pa ne vem kaj vse, lepo ga je poslušat

med komentiranjem v angleški premier ligi.

Kuhar
Canterano
Prispevkov: 395
Pridružen: 23 Feb 2009, 21:05
Naj igralec: Raul
Kraj: Kamnik

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a Kuhar »

Sem tudi jaz napisal. Če bo dovolj velika masa ljudi se znajo zamisliti tudi vodilni na ŠK. ;)

Uporabniški avatar
Madridista
Canterano
Prispevkov: 57
Pridružen: 28 Jan 2008, 13:24

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a Madridista »


denisdobras
Canterano
Prispevkov: 156
Pridružen: 28 Mar 2011, 08:36

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a denisdobras »

Trenutno najbolsi Slo komentator je definitivno Tomaz Lukac in bi ga 100x raje poslusal kot Obreza. Da ne govorim o temu da sem tekmo proti espanjolu v zivo gledal preko sky sportsa kjer se je dejansko komentiralo tekmo, potem pa naslednji dan ponovitev na SK-ju, kjer je Obrez (tam ko je angleski komentator skakal in vriskal zaradi akcije v napadu) komentiral nek trač.. On je decinitivno med bolj dolgocasnimi komentatorji..

Uporabniški avatar
Foxi
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 5000
Pridružen: 27 Jan 2008, 13:47

Re: Komentiranje slo. komentatorjev

Odgovor Napisal/-a Foxi »

A ni on Lukač, tak monoton, vse v istem tonu komentira? Ališič bi mogu komentirat. :)

Zaklenjeno