Blodanje

Vse kar nima veze z ostalim...
Odgovori
Ronaldo#7
Cedido al Getafe
Prispevkov: 682
Pridružen: 28 Jan 2008, 17:30

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Ronaldo#7 »

Nisem iz LJ niti se bom vozil po LJ. :)

uloveme
Canterano
Prispevkov: 75
Pridružen: 02 Feb 2011, 21:54

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a uloveme »

Kakšna Merida pride v poštev, drugače imajo v Hervisu akcijo popoust na kolesa 20% (vsaj v Mb) ! Drugače pa imam jaz eno drugo vprašanje, jaz sem si nabavil nove patike za nabijanje žoge. Zdaj pa imam eno težavo, da me žulijo v peto in je to izjemno nadležno. Drugače pa sem zadovoljen z njimi. A je možno kako jih razhoditi ali pa namazati s kako kremo itd da se malo omehčajo ? Nest k čevlarju ?

Zidane#5
Madridista
Prispevkov: 1108
Pridružen: 27 Jan 2008, 12:31
Naj igralec: Zidane
Kraj: Ljubljana

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Zidane#5 »

Šana majka. Če se voziš po kakih kmetijah izven LJ se ti še najbolj splača kupit. Dobiš vrhunsko kolo za 150E.

Uporabniški avatar
Alex7
Madridista
Prispevkov: 1712
Pridružen: 04 Maj 2009, 10:22

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Alex7 »

uloveme napisal/-a:Drugače pa imam jaz eno drugo vprašanje, jaz sem si nabavil nove patike za nabijanje žoge. Zdaj pa imam eno težavo, da me žulijo v peto in je to izjemno nadležno. Drugače pa sem zadovoljen z njimi. A je možno kako jih razhoditi ali pa namazati s kako kremo itd da se malo omehčajo ? Nest k čevlarju ?
Imam stalno iste probleme s peto, zato vedno izberem model, ki ima zadnji del prilagojen. Recimo zdaj imam Adidas AdiNova in so ok. Nike ne pridejo v poštev, ker me žulijo. Nekaj časa sem vztrajal z njimi, pa se nisem mogel navaditi na obliko zadaj. Če so plastične, jih je nemogoče prilagoditi.

Če te žulijo, ne moreš biti zadovoljen z njimi, razen če si sadomazo :smeh:

Uporabniški avatar
ms601
Canterano
Prispevkov: 421
Pridružen: 13 Apr 2010, 15:04

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a ms601 »

Pa bi vzel novo kolo al rabljeno?

Zdej za ta denar dobiš pač povrečno oz. nizkocenovno treking kolo, medtem ko je rabljeno lahko z dosti boljšo opremo. Je pa novo, je treva vzeti v zakup.

Jaz sem na tak način in dokaj podobne denarce vzel rabljeno (sicer dobro ohranjeno) in mi ni žal.

Kuhar
Canterano
Prispevkov: 395
Pridružen: 23 Feb 2009, 21:05
Naj igralec: Raul
Kraj: Kamnik

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Kuhar »

Jaz ti priporočam nakup rabljenega kolesa. Ampak če imaš možnost imej takrat ko kupuješ ob sebi osebo, ki se spozna na kolesa. :)

royalclub
Canterano
Prispevkov: 364
Pridružen: 10 Okt 2013, 10:39

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a royalclub »

Jaz mam že ene 9 let Merido (takrat so bli še tolarji :D ) pa sem izjemno zadovoljen. Super kolo za vožnjo po cestah, po makadamu, dal sem gume z dokaj majhnim profilom ker se ful pozna. edino kaj bi moral menjat so sprednje vilice, ker ne delujejo že par let, ampak ni moteče pri vožnji.

Tako da jaz priporočam Merido. Če boš kupoval rabljenega pa vsekakor mej nekoga ki se spozna na kolesa.

Uporabniški avatar
raulito
El Loco
Prispevkov: 3745
Pridružen: 27 Jan 2008, 08:53

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a raulito »

Slika


:am:

Uporabniški avatar
Foxi
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 5000
Pridružen: 27 Jan 2008, 13:47

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Foxi »

Na žalost drži. Že na prvem EC nam je zabil z glavo.

Matej
Cedido al Getafe
Prispevkov: 806
Pridružen: 06 Okt 2013, 22:09
Naj igralec: Mayoral

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Matej »

In kako je lahko kakršenkoli gol nepomemben?

Uporabniški avatar
Foxi
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 5000
Pridružen: 27 Jan 2008, 13:47

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Foxi »

Pri 4:0 je gol za 5:0 nepomemben. Medtem ko če zaostajaš oz. zmagaš z 1:0 je pomemben. Js si tk to razlagam.

Uporabniški avatar
Alex7
Madridista
Prispevkov: 1712
Pridružen: 04 Maj 2009, 10:22

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Alex7 »

Pri porazu s 17:1 je tisti en gol recimo nepomemben, vsaj jaz bi ga tako smatral. Ali bi kdo povzdigoval tisti en gol napram 17 prejetim ob porazu? Verjetno ne.

Matej
Cedido al Getafe
Prispevkov: 806
Pridružen: 06 Okt 2013, 22:09
Naj igralec: Mayoral

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Matej »

Strinjam se z obema.

Vendar pa je tudi ob visoki zmagi za moje pojme vsak gol vreden veliko, vsaj s strani gledalcev oziroma navijačev. Vsi radi vidimo svoj klub zmagati 5 : 0 ali pač?

EDIT: http://www.goal.com/en/news/1716/champi ... ys-simeone

uloveme
Canterano
Prispevkov: 75
Pridružen: 02 Feb 2011, 21:54

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a uloveme »

Ziher mamo kakega računaličarja na tem forumu a ? :D Dajte mi svetovat, ker si kupujem neki prenosni računalnik. Pač potrebujem ga zaradi faksa, tako da igrice ne pridejo v poštev, ker itak imam še en namizni računalnik doma, ki pa je še več kot zmogljiv. Potrebujem ga da pogledam na njemu kakšen film itd itd, ostalo pa pač za pisanje wordow, brskanje po internetu, torej nič kaj zahtevnega. Recimo, da naj nebi stal več kot 600eu. Danke šun :am:

Uporabniški avatar
halagrilc
Siempre Madridista
Prispevkov: 194
Pridružen: 14 Jan 2012, 15:41
Naj igralec: Sergio Ramos

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a halagrilc »

Men je zrihtal en tip res use računalnik, vse je naložu, zraven sem dobu še vse ostalo(miško,torbo,...) - sicer sem jaz rabil enega res močnega ker ga imam za use, samo odvisno iz kje si ker je ta tip iz gorenjskega konca, pa če te zanima mmi pošlji ZS.

Odgovori