Blodanje

Vse kar nima veze z ostalim...
Odgovori
Ronaldo#7
Cedido al Getafe
Prispevkov: 682
Pridružen: 28 Jan 2008, 17:30

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Ronaldo#7 »

Mogoče kdo ve kje lahko staknem Stronghold Crusader ali pa Heroes 3 portable verzijo!? Tko da lahko z usb ključa laufam špil.

uloveme
Canterano
Prispevkov: 75
Pridružen: 02 Feb 2011, 21:54

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a uloveme »

Mislim, da je na partisu če se ne motim, kolko se spomnim je šlo kr brez inštalacije :) ne pa držat za besedo, ker nisem ziher :(

Uporabniški avatar
ms601
Canterano
Prispevkov: 421
Pridružen: 13 Apr 2010, 15:04

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a ms601 »

Fantje, vsem želim vse dobro v letu 2014 :D

Malo manj kreganja na forumu in malo več konstruktivih debat hah

Uporabniški avatar
Alex7
Madridista
Prispevkov: 1712
Pridružen: 04 Maj 2009, 10:22

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Alex7 »

Vsem madridistam veliko zmag v letu 2014 :waa:

uloveme
Canterano
Prispevkov: 75
Pridružen: 02 Feb 2011, 21:54

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a uloveme »

A slučajno kdo ve zakaj Avg zaznava cracke kot virus ? In če se, da to kako zaobiti ?!

Uporabniški avatar
Miha
Canterano
Prispevkov: 4
Pridružen: 03 Nov 2013, 15:03
Naj igralec: Luka Modric
Kraj: Gornja Radgona

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Miha »

Odpri AVG pa pojdi pod options v desnem zgronjem kotu. Izberi advanced settings nato pa exceptions. Pol klikni add exception pa izberi file pa browse pa poiščeš crack pa na koncu apply.

uloveme
Canterano
Prispevkov: 75
Pridružen: 02 Feb 2011, 21:54

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a uloveme »

Najlepša hvalaaa :3 Si me kr rešil :huh:

Uporabniški avatar
Miha
Canterano
Prispevkov: 4
Pridružen: 03 Nov 2013, 15:03
Naj igralec: Luka Modric
Kraj: Gornja Radgona

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Miha »

Ni kaj :D sem imel isti problem pri cracku za fifo 13. Zakaj pa se to dogaja pa nevem.. :D

Ronaldo#7
Cedido al Getafe
Prispevkov: 682
Pridružen: 28 Jan 2008, 17:30

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Ronaldo#7 »

Eno vprašanje glede naročanja iz ameriškega e baya: mogoče mi kdo zna pomagati, rad bi naročil ene superge in me zanima koliko moram še ojrou prišteti k pač tisti ceni artikla + poštnini (shippingu) - vse skupaj 120 e!? Je potem še kaka carina tle pri nas!? Kako to računajo? Se mi splača sploh!? Hvala za odgovore :)

Uporabniški avatar
gasper
Canterano
Prispevkov: 132
Pridružen: 29 Jan 2008, 17:27
Kontakt:

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a gasper »

Jah ce js kaj vem ne rabis glih neki komplicirat;) Verjetno imas ustvarjen racun in si tudi tam oznacil da si iz slovenije. In ce tam das ceno s postnino ti uposteva postnino do slovenije. Glede carine je pa tako do 150€ na copate ni davka (mogoce celo vec). Carina pa je 8,5%. Take izkusnje mam js. Mogoce lahk kdo kj vec rece.

Uporabniški avatar
mico
"Yo soy Raulista-Madridista!"
Prispevkov: 1551
Pridružen: 02 Jun 2009, 22:32
Naj igralec: Raul
Kontakt:

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a mico »

Hja, ce so fejk superge, npr od adidasa, lahko imas probleme! Moj svak je kopacke iz (ki)tajske narocil, bolj poceni robo, fejk, pa so imeli velike probleme v nemciji z adidasom!

savec
Canterano
Prispevkov: 21
Pridružen: 10 Jul 2012, 11:43

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a savec »

Superge ko bodo prispele do slovenije, bodo šle preko carine. Od carine boš dobil pismo, in po mailu boš jim pač posredoval račun. V primeru da cena ne presega 150€ boš plačal samo davek 22%, majo pa butasto to pri nam, ker če so recimo copati 80€, poštnina 40€, boš ti plačal davek na skupni znesek(120€), namesto samo na copate. V primeru da pa gre za ponaredek bodo pa itak zahtevali org račun, v primeru da se izkaže da je ponaredek bo šla stvar na uničenje, plačal pa neboš nic, uničili ga bodo na stroške podjetja, oz v primeru če bi naročil več izdelkov, in bi se pojavil sum na preprodajo. Tako da stroški ki jih boš imel pri nas so: Davek 22% na skupno ceno(superge+poštnina = 120+26,4= 146.4€), plus stroške carinjenja nekje cca 5€ in odkupnino od poštarja, je pa nekaj manj kot 1€. Skupno nekje malce čez 150€

Je pa še ena varianta, da ti prodajalec pošlje paket pod oznako GIFT ( in vrednost označeno pod 22€ - pod 22€ se ne plača davek), ampak za superge ki je večji paket stvar nebo šla skozi, in bodo na carini 100% odprli in zahtevali račun. Se pa splača pri majnih stvareh dati got oznako gift, in se tako izognes davku, če seveda potem paketa ne odprejo :)

Uporabniški avatar
Foxi
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 5047
Pridružen: 27 Jan 2008, 13:47

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Foxi »

Poskusi najti brez poštnine, itaq vse kar kupujemo v hervisu in športnih trgovinah je made in CHINA, tk da je vseen če naročiš iz kitjske. Js sem še vedno bil zadovoljen edino enkrat sem dobil premajhno trenerko :D

Ronaldo#7
Cedido al Getafe
Prispevkov: 682
Pridružen: 28 Jan 2008, 17:30

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Ronaldo#7 »

Dečki spet rabim vašo pomoč. Po 7 letih avtomobila sem si spet zazelel voznje s kolesom in si zato nameravam kupiti le to. Pripravljen sem odsteti cca 350 e, kaj lahko dobim za ta denar? kaj mi priporocate? kje ste vi kupili? imam pa v mislih treking kolo. hvala za pomoc

Uporabniški avatar
Ziginho
Canterano
Prispevkov: 228
Pridružen: 06 Okt 2013, 23:24

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Ziginho »

Če se boš vozil po Ljubljani si kup enga na bovšjem trgu za 20 EUR in prišparaj 320 EUR. :-8 Zakaj bi kupoval novo drago kolo, če ti ga lahko takoj spizdijo?

Odgovori