Blodanje

Vse kar nima veze z ostalim...
Odgovori
Ronaldo#7
Cedido al Getafe
Prispevkov: 682
Pridružen: 28 Jan 2008, 17:30

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Ronaldo#7 »

Je tu med nami kak kralj ki igra FM2015 in bi mi znal pomagat zakaj pri trehzdahpimaterinih meni noče slike naložit v igro, pa čeprav imam vse prav obkljukano in dam "reload skin", tako kot je treba :angry: Kdor igra bo poštekal kaj mislim.

Anyone? :)

Uporabniški avatar
Jar0
Canterano
Prispevkov: 114
Pridružen: 01 Mar 2010, 20:42
Naj igralec: Angel Di Maria
Kraj: Polzela

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Jar0 »

A si pravilno razpakiral vse mape iz .rar datoteke, v My Documents in potem v mapo od FM2015 in podmapo graphics? Od kod imaš paket slik, meni so delovale vse tudi iz FM 2014.

Uporabniški avatar
makiaveli
Canterano
Prispevkov: 299
Pridružen: 20 Okt 2013, 19:43

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a makiaveli »

A ima mogoče kdo kak stik s kom v šolstvu? Čisto tako brezveze me zanima, kakšno nadomestilo dobijo profesorji na fakultetah za mentorstva zaključnih del, če bi kdo vedel..

Uporabniški avatar
Alex7
Madridista
Prispevkov: 1712
Pridružen: 04 Maj 2009, 10:22

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Alex7 »

Po 36. členu KPJS pa mentorju pripada 20% urne postavke osnovne plače (vezano na tarifni razred po plačnem razredu) ampak samo za praktično usposabljanje pripravnikov, specializantov in ostalih delavcev, ne za svetovanja pri diplomskih in tako dalje. Če je slučajno kdo mislil, da od mentorstva pri diplomah obogatiš in to ...

Bolj se gre za to, da imajo COBISS zapis, ko je čas za docenturo oz. podaljšanje staža, kjer so potem zavedeni kot strokovni sodelavci/mentorji za svoje področje strokovnih zaključnih del (diploma, magisterij, doktorska dizertacija).

Uporabniški avatar
makiaveli
Canterano
Prispevkov: 299
Pridružen: 20 Okt 2013, 19:43

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a makiaveli »

A tako, jaz pa sem vedno mislil, da dobijo nadomestila. Zanimivo, Alex tnx! :)

Uporabniški avatar
Alex7
Madridista
Prispevkov: 1712
Pridružen: 04 Maj 2009, 10:22

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Alex7 »

Edino, če so zaposleni preko individualnih pogodb, potem pa verjetno že. Če so zaposleni preko kolektivne pogodbe pa nič.

royalclub
Canterano
Prispevkov: 364
Pridružen: 10 Okt 2013, 10:39

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a royalclub »

Ker vem, da vas je kar nekaj tukaj štručkotov za razne zadeve, me zanima, kakšne knjige (branje nasplošno) mi lahko priporočate o (primarno) Realu, njegovi zgodovini ipd., nasploh knjige igralcev, menedžerjev, trenerjev. Prebral sem Ibrota pred nekaj leti in mi je bil všeč, tud Nadala, Messija sem pa po nekaj straneh zaprl ker je bila knjiga tak hvalospev za bruhat.. Knjige so lahko tudi v angleščini, ker vem da tega v slovenščini itak ni skoraj nič.

Vsak predlog dobrodošel. :)

royalclub
Canterano
Prispevkov: 364
Pridružen: 10 Okt 2013, 10:39

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a royalclub »

V enem mesecu se ni našel NIHČE na tem forumu ki bi mi znal/hotel pomagat pri teh knjigah o zgodovini Reala? ..ko se gre pa za telefone/TVje/plače/FM/Alibabo, ste pa stručkoti, žalostno.. :(

Uporabniški avatar
raulito
El Loco
Prispevkov: 3745
Pridružen: 27 Jan 2008, 08:53

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a raulito »

Znaš špansko?

Uporabniški avatar
Ca-ker
Canterano
Prispevkov: 110
Pridružen: 09 Maj 2009, 20:13
Naj igralec: Iker Casillas
Kraj: Tribuče

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Ca-ker »

Pozdravljeni!
V vaškem športnem društvu se zanimamo za nakup nogometnih dresov, pa me zanima, če kdo pozna kakšno preverjeno spletno stran oz. firmo, ki se ukvarja s temi rečmi.
In pa če ima kdo izkušnje oz. ve, če je katera od teh strani zanesljivih. (Link1,Link2, Link3)
Dodati je treba, da je pomembna tudi cena, torej ne več kot 300 € za deset dresov (oziroma 25 € na komplet največ)
Vnaprej se zahvaljujem za kakršenkoli nasvet.
Lep pozdrav
Zadnjič spremenil Ca-ker, dne 26 Sep 2015, 09:19, skupaj popravljeno 1 krat.

royalclub
Canterano
Prispevkov: 364
Pridružen: 10 Okt 2013, 10:39

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a royalclub »

raulito, žal ne :S

Uporabniški avatar
raulito
El Loco
Prispevkov: 3745
Pridružen: 27 Jan 2008, 08:53

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a raulito »

Pol pa nevem kaj sploh sprašuješ. :drunk:

Uporabniški avatar
Jar0
Canterano
Prispevkov: 114
Pridružen: 01 Mar 2010, 20:42
Naj igralec: Angel Di Maria
Kraj: Polzela

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Jar0 »

Če želi kdo iz foruma igrati Champions League Fantasy, sem naredil posebno ligo za nas. :)

UCL Fantasy
Koda za ligo: 8018177

Gogy7
Canterano
Prispevkov: 364
Pridružen: 05 Avg 2009, 22:33
Naj igralec: Di Maria

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Gogy7 »

Prav to sem iskal. Zanima me ali mogoče kdo ve kje se spremeni Global leagues na Slovenija, ker imam trenutno nastavljeno na Spain.
Zadnjič spremenil mare, dne 26 Sep 2015, 14:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Ne citiraj celotnega prejšnjega posta, ker je naslednji post logični odgovor na prejšnjega!

Uporabniški avatar
gasper
Canterano
Prispevkov: 132
Pridružen: 29 Jan 2008, 17:27
Kontakt:

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a gasper »

@Ca-ker poglej tukaj http://www.gacnik-sport.si
Kompleti po 15€

Odgovori