Blodanje

Vse kar nima veze z ostalim...
Odgovori
Ronaldo#7
Cedido al Getafe
Prispevkov: 682
Pridružen: 28 Jan 2008, 17:30

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Ronaldo#7 »

Fantje ima kdo od vas občutek koliko prenosa podatkov porabiš za eno tekmo? NImam wifija v službi pa bi s telefonom postavil hotspot in se povezal prek laptopa.

Ali pa koliko porabiš da gledaš na telefonu tekmo!? Verjetno porabiš manj podatkov ker je manjši ekran. Hvala za pomoč :)

Uporabniški avatar
makiaveli
Canterano
Prispevkov: 299
Pridružen: 20 Okt 2013, 19:43

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a makiaveli »

Verjetno kr nekaj...kak je s tem hotspotom in z gledanjem videov na ostalih straneh ne vem, lahko ti pa povem, da sem jaz pogledal mogoče eno epizodo na yt 45-60 min pa parkrat kako muziko pa sem mel takoj z youtuba od 1,5-2gb porabe. Sam ok, jaz sem gledal hd 720p pa 4g povezava...ampak ugibam, da bi ti ura in pol video prenosa verjetno vzela kr nekaj. Vsaj za youtube sem siguren, da bi ti vzel preko 1,5 gb za uro in pol

Uporabniški avatar
Foxi
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 5000
Pridružen: 27 Jan 2008, 13:47

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Foxi »

Prek twina se mi zdi da je nekje 600-700MB na polčas.

Uporabniški avatar
rokinho
El Matador
Prispevkov: 115
Pridružen: 19 Jun 2009, 13:39

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a rokinho »

Če si telekomov naročnik maš tvin zastonj :)

Uporabniški avatar
gasper
Canterano
Prispevkov: 132
Pridružen: 29 Jan 2008, 17:27
Kontakt:

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a gasper »

Si zihr rokinjo? Sj tvina ne morjo drug uporablat kot telekomov narocniki;) mislim da podatki lepo letijo...

Matej
Cedido al Getafe
Prispevkov: 806
Pridružen: 06 Okt 2013, 22:09
Naj igralec: Mayoral

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Matej »

Mislim, da je enkrat bila akcija, da je bil prenos zastonj. Sedaj pa več ni. Nisem pa 100%.

Uporabniški avatar
gasper
Canterano
Prispevkov: 132
Pridružen: 29 Jan 2008, 17:27
Kontakt:

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a gasper »

To vem da je blo v casu svetovnega v fuzbalu.

Uporabniški avatar
Foxi
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 5000
Pridružen: 27 Jan 2008, 13:47

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Foxi »

Ce imas geslo od kogarkoli lahko gledaš tvin kjerkoli, tudi na simobilu, amis, t-2,.... za telemach vem da imajo omejitev na eno napravo in njihovo omrežje, razen mobilna omrežja.

Uporabniški avatar
tedi_009
Canterano
Prispevkov: 106
Pridružen: 30 Jan 2011, 22:26

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a tedi_009 »

Telemach ma omejitev 3eh naprav za d3go. Vsaj jst mam tako v "srednji" Trojki in prej v MIX L.

Uporabniški avatar
Foxi
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 5000
Pridružen: 27 Jan 2008, 13:47

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Foxi »

Ja mas prav, mislil sem en telefon, tablica in en racunalnik ;)

Uporabniški avatar
rokinho
El Matador
Prispevkov: 115
Pridružen: 19 Jun 2009, 13:39

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a rokinho »

Seveda sem zihr, moraš pa seveda biti tudi Mobitelov (telekom) naročnik :)

burek1
Canterano
Prispevkov: 26
Pridružen: 05 Nov 2010, 22:45

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a burek1 »

Rabim pomoč oz. mnenje pri nakupu TVja gledal sem spodnji TV ali bi za ta denar lahko dobil še kaj boljšega? Hvala in lp

TV

Linka ne znam skrajšati zato sem prilepil celotni naslov.
Zadnjič spremenil Matic, dne 09 Mar 2015, 09:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Urejeno :)

Kuhar
Canterano
Prispevkov: 395
Pridružen: 23 Feb 2009, 21:05
Naj igralec: Raul
Kraj: Kamnik

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Kuhar »

Par strani nazaj je bila že ta tema, in sicer nakup prenosnika.

Odločil sem se za nakup novega in obenem prodal stari prenosnik (malo hitreje je šel od pričakovanega). Ok, uporabljal ga bom za igranje z Adobe programi (photoshop, dreamweaver, morda se naučim še katerega), izdelavo videov (vegas, pinnacle ipd.) in vsakodnevno uporabo (splet, MS office ipd.). Iger načeloma ne bom igral razen seveda eden in edini Football Manager.

V glavnem na tem področju nimam pojma razen tistih osnov od velikosti RAM-a, hitrosti procesorja (razlika med i5 in i7 je?) in takih stvari. SSD hočem nujno!! (da ne bo ponovno 5 postov o tem, da ga rabim :P ). Se bolj splača vzeti z že vgrajenim SSD diskom ali brez in ga potem zamenjaš "sam".

Pripravljen sem kupiti računalnik v vrednosti do 1100 EUR (nekaj sem dobil za starega + gre na podjetje, ostalo pa prispevam sam)

Tako, da nevem, če kdo ve kaj je pametno dobiti za ta denar bi bil vesel predloga/ov. :)

Uporabniški avatar
merengue
Egidij
Prispevkov: 1999
Pridružen: 27 Jan 2008, 20:32

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a merengue »

Bolj se splača, če sam kupiš ssd. 256 GB dobiš za cca. 100€, izogibaj se Kingstona. Zdaj kako boš skombiniral, je odvisno od laptopa. Lahko ima prostor za dva diska (kakšni 17", npr. Asus N750JK), ali daš navaden disk potem v dvd slot ali pa kupiš msata ssd, če ima slot.

Uporabniški avatar
Alex7
Madridista
Prispevkov: 1712
Pridružen: 04 Maj 2009, 10:22

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Alex7 »

burek1 napisal/-a:Rabim pomoč oz. mnenje pri nakupu TVja gledal sem spodnji TV ali bi za ta denar lahko dobil še kaj boljšega? Hvala in lp

TV

Linka ne znam skrajšati zato sem prilepil celotni naslov.
Jaz Phillipsu zamerim nesmiselno dolge in slovnično nepravilne slovenske izraze v nastavitvah, stalno potrjevanje s smislu Nokie (Da, želiš, Da, res želiš, Da, spremenim, Da, si prepričan, Da ...) in pa prežgano sliko. Ambilight je super zadeva ZA NA BELO STENO! Drugače nima smisla.

Bo pa slika preko navadnega tv signala na 120 cm grozljiva, ne glede na znamko TV-ja :) Sploh, če je oddaljenost manj kot 5 metrov od TV-ja.

Odgovori