Blodanje

Vse kar nima veze z ostalim...
Odgovori
Uporabniški avatar
Jar0
Canterano
Prispevkov: 114
Pridružen: 01 Mar 2010, 20:42
Naj igralec: Angel Di Maria
Kraj: Polzela

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Jar0 »

Za te tvoje potrebe(brez iger torej) ne boš potreboval glih 600€. Dovolj bo da imaš dvojedrni procesor nad 2,0Ghz, 4GB rama, grafične pa so itak integrirane v večini dovolj za vso osnovno delo z računalnikom. Potem zaslon bi verjetno imel 15,6 inčni, 17,3 ti bo verjetno malo velik za prenašat okrog. Diska imajo pa ponavadi že tudi vsi 500Gb ali več. Tako da mislim, da boš imel okrog 500€ dovolj za en spodoben prenosnik. :)

Uporabniški avatar
merengue
Egidij
Prispevkov: 1999
Pridružen: 27 Jan 2008, 20:32

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a merengue »

uloveme napisal/-a:Ziher mamo kakega računaličarja na tem forumu a ? :D Dajte mi svetovat, ker si kupujem neki prenosni računalnik. Pač potrebujem ga zaradi faksa, tako da igrice ne pridejo v poštev, ker itak imam še en namizni računalnik doma, ki pa je še več kot zmogljiv. Potrebujem ga da pogledam na njemu kakšen film itd itd, ostalo pa pač za pisanje wordow, brskanje po internetu, torej nič kaj zahtevnega. Recimo, da naj nebi stal več kot 600eu. Danke šun :am:

Če imaš Windowse oziroma ti jih lahko kakšen frend gor butne, dobiš prenosnik za 400 do 500€.

Recimo, če gremo poceni in brez operacijskega: klik!

Uporabniški avatar
Ziginho
Canterano
Prispevkov: 228
Pridružen: 06 Okt 2013, 23:24

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Ziginho »

Zbira kdo Panini World Cup 2014 sličice?

Uporabniški avatar
Foxi
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 5020
Pridružen: 27 Jan 2008, 13:47

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Foxi »

Vsekakor kupi brez operacijskega sistema, pa kaj hitro te še radi v kaki trgovini nategnejo za kakega antivirsnega, da je -50% pa full varen itd...

Uporabniški avatar
raulito
El Loco
Prispevkov: 3745
Pridružen: 27 Jan 2008, 08:53

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a raulito »

4. Maj... Star Wars dan... naj bo sila tudi z vami, ne samo s Pateti. :D

Uporabniški avatar
Alesal
Nostradamus 2019
Prispevkov: 58
Pridružen: 27 Jan 2008, 18:27
Kraj: Mislinja

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Alesal »

Dajte mi prosim malo pomagat pri nakupu pametnega telefona. V poštev pridejo pa samo znamki LG in Samsung, cena tam od 400€ - 600€ v redni prodaji. Sam sem na hitro naredo nek izbor naslednjih telefonov:
- LG Nexus 5
- LG G2
- LG G Flex
- Samsung Galaxy S4

Nagibam se k Nexus 5 ali pa Galaxy S4, sem razmišljal tudi o S5, ampak se mi zdi da bistvene razlike tako ni, razen v ceni.
Pa za G Flex me zanima...a ni še par dni nazaj bila cena okol 900€, zdaj pa je 700€, zakaj je cena tako padla?
Nekak najbolj všeč mi je še Nexus 5, malo me edino skrbi slaba baterija...

Kaj pravite?

Uporabniški avatar
Jar0
Canterano
Prispevkov: 114
Pridružen: 01 Mar 2010, 20:42
Naj igralec: Angel Di Maria
Kraj: Polzela

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Jar0 »

Jaz imam Nexus 5, ker že od nekdaj prisegam na Nexuse in vmesnik brez kakšnih dodatnik bedarij, ki jih ponavadli vsilijo pri Samsung, LG in še kje drugje. Glede baterije ti lahko povem, da zdrži tudi po 3 dni če se ne igraš kaj preveč(youtube, facebook, wlan...), drugače je pomojem v nekem povprečju. Za ostale ne morem povedati kakšne so baterije, osebno pa če bi kupoval bi v vsakem primeru vzel Nexus 5, ker je daleč najcenejši od naštetih(nisem 100% koliko je G Flex), ker je bil že lani ko sem ga jaz kupil res najboljši "deal" za ceno kakršno ga prodajajo. :worthy:

Uporabniški avatar
pixi
Los Blancos
Prispevkov: 138
Pridružen: 13 Dec 2010, 09:20
Naj igralec: Roberto Carlos
Kontakt:

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a pixi »

Kljub temu da praviš samo LG in Samsung, ti iz prve roke povem da je Sony Xperia Z1 vredna vsakega centa. :ocala:

Uporabniški avatar
Jar0
Canterano
Prispevkov: 114
Pridružen: 01 Mar 2010, 20:42
Naj igralec: Angel Di Maria
Kraj: Polzela

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Jar0 »

Ja, to se strinjam, ampak a ni že Z2 zunaj? Ampak mislim, da je Z1/Z2 kar dražji od teh, ki jih je naštel...

Uporabniški avatar
Cloud
Madridista
Prispevkov: 1481
Pridružen: 16 Jul 2010, 21:19

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Cloud »

Nexus, z naskokom. Edina stvar za katero menjam Nexusa je nov Nexus. :)

Uporabniški avatar
Jar0
Canterano
Prispevkov: 114
Pridružen: 01 Mar 2010, 20:42
Naj igralec: Angel Di Maria
Kraj: Polzela

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Jar0 »

+1, ampak na žalost verjetno to ne bo mogoče, ker Google po vsej verjetnosti ukinja znamko Nexus in bodo od sedaj izdali telefone "Google play edition" ali nekaj podobnega, kot je že mislim da Galaxy S3, ki ima naložen "čisti" Android vmesnik, brez Samsungovega vmesnika in ostalih njihovih programov...

Uporabniški avatar
izak
Nostradamus 2009
Prispevkov: 211
Pridružen: 28 Jan 2008, 00:10
Naj igralec: Raul

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a izak »

Jaz imam LG G2, pa sem zelo zadovoljen, sploh baterija je neverjetna... Ne vem, izbiral bi med Nexusom in G2, S4 je za moje pojme slabši, prav tako Z1, ne poznam pa dovolj dobro G Flex-a... Pomoje je G2 malo boljši kot Nexus, samo ima Nexus res veliko boljši in preprostejši vmesnik, pa takoj nove posodobitve, tako da ima kar veliko prednosti...

royalclub
Canterano
Prispevkov: 364
Pridružen: 10 Okt 2013, 10:39

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a royalclub »

Nexus, definitivno. Pa sam ne bi Xperie, ker kolko sem mel jaz izkušenj z njimi so podn :)

Uporabniški avatar
Cloud
Madridista
Prispevkov: 1481
Pridružen: 16 Jul 2010, 21:19

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Cloud »

Jar0 napisal/-a:+1, ampak na žalost verjetno to ne bo mogoče, ker Google po vsej verjetnosti ukinja znamko Nexus in bodo od sedaj izdali telefone "Google play edition" ali nekaj podobnega, kot je že mislim da Galaxy S3, ki ima naložen "čisti" Android vmesnik, brez Samsungovega vmesnika in ostalih njihovih programov...
6ka še bo skorajda zagotovo, pol pa bojo verjetno res samo Vanilla telefoni drugih znamk.

Uporabniški avatar
Alesal
Nostradamus 2019
Prispevkov: 58
Pridružen: 27 Jan 2008, 18:27
Kraj: Mislinja

Re: Blodanje

Odgovor Napisal/-a Alesal »

Nexus it is! Hvala za pomoč, sem se že prej najbolj nagibal Nexusu, zdaj ste me pa dokončno prepričali. :D

O Xperiji sem pa tudi neki razmišljal pa... sem jo imel možnost preizkusit in me nekot ni najbolj prepričala.
Mogoče samo kaj menite še o telefonu HTC One?

Pa še eno čist subjektivno vprašanja - Nexus 5 beli ali črni? :D

Odgovori