Iker Casillas

La Leyenda Blanca
Odgovori
Uporabniški avatar
Alex7
Madridista
Prispevkov: 1712
Pridružen: 04 Maj 2009, 10:22

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Alex7 »

Aja? Ker na kateri tekmi točno si ti videl, da bi se Iker in James kregala?

Kar smo videli je bilo pizdenje Ronalda čez Balea, čez Isca, čez Čičo pa še koga. V bistvu je CR edini, ki se pizdi na druge in krili kot kokoš ;)

LaMar
Canterano
Prispevkov: 379
Pridružen: 29 Apr 2010, 10:20

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a LaMar »

???
Stari, dvakrat sem prebral zadnje tri poste, pa ne razumem kaj mi želiš povedat!!

Nikjer nisem napisal, da bi se Iker in James kje kregala - logično pa je, da James - kot prišlek v to ekipo- nebo rekel, da je Iker za ku*ac. :-8

Uporabniški avatar
Alex7
Madridista
Prispevkov: 1712
Pridružen: 04 Maj 2009, 10:22

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Alex7 »

In kakšen je Buffonov skriti motiv? :smeh:

LaMar
Canterano
Prispevkov: 379
Pridružen: 29 Apr 2010, 10:20

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a LaMar »

A midva sva včeraj začela spremljat nogomet?? :waa:

Daj najdi mi en primer, ko je kateri vratar za drugega rekel da je za ku*ac!!! Še Messi ni nikoli rekel nič slabega o Ronaldu in obratno - ti športniki se medsebojno spoštujejo.
In taka spoštovanja si nasprotniki predvsem pred medsebojnimi tekmami izkazujejo. Iker je letos slab-dejstvo, na zadnji tekmi so mu žvižgali....Buffon je pač gospod in je svojega kolega (čeprav danes nasprotnika) pač podprl. Kaj novega? Za mene NE!
Halo - 677 prispevkov/postov imaš, pa prideš s takim vprašanjem ven... :lol:
Zadnjič spremenil LaMar, dne 13 Maj 2015, 12:52, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Raulista
"Raul Artista Siempre Madridista"
Prispevkov: 1187
Pridružen: 03 Feb 2015, 19:05
Naj igralec: Raul Gonzales Blanco
Kraj: Ljubljana

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Raulista »

No ja, tako kod Buffon bi ga morali tudi navijači podpirat. Sej klub ni perfekcija. Misliš da bi Atletico prepustil Oblaka? Kdaj je nazadnje kakšen iz atletica prišel k nam? Verjetno Raul iz njihove akademije davnega leta 95. In zato bodi tiho z Oblakom, ker je to nerealno.

Casillas verjamem, da ostaja prva viliona na golu. Če bi klub upošteval navijače, zdej bi sigurno bili kako ligo nižje.

Uporabniški avatar
merengue
Egidij
Prispevkov: 1999
Pridružen: 27 Jan 2008, 20:32

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a merengue »

Mi smo laiki in lahko odkrito povemo, da določen igralec ne igra dobro (ali pa tako blesteče, kot je nekdaj). Nismo vsak dan po medijih in se ne vrtimo v tej nogometni družbi. Zakaj je tukaj toliko debate, mi ni jasno. Vsak, ki ima vsaj pol očesa odprtega, bo priznal, da Iker ne brani tako kot nekoč.

Podpiramo pa v prvi vrsti klub in ne posameznikov. Da je Iker legenda je tudi jasno vsakemu. Kaj v takšni situaciji narediti, tukaj pa imamo različna mnenja.

Uporabniški avatar
Alex7
Madridista
Prispevkov: 1712
Pridružen: 04 Maj 2009, 10:22

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Alex7 »

Daj najdi mi en primer, ko je kateri vratar za drugega rekel da je za ku*ac!!!
Kahn vs. Lehman. Če tega ne veš, potem si res včeraj začel spremljati nogomet ;)

LaMar
Canterano
Prispevkov: 379
Pridružen: 29 Apr 2010, 10:20

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a LaMar »

Res je - ta dva sta bila vedno na bojni nogi - ampak tak primer je prej izjema kot pravilo.
Kot rečeno, si predvsem pred medsebojnimi tekmami, drug drugemu laskajo. Tako Iker je pred tekmo v Torinu rekel, da je bil Buffon vedno njegov idol. Pač Buffon je po tistih žvižgih proti Valenciji vrnil lepo gesto - moje mnenje. :-8

Ampak če ti praviš, da je letos Iker branil zadovoljivo, si pri meni izgubil vso kredibilnost...

Uporabniški avatar
Raulista
"Raul Artista Siempre Madridista"
Prispevkov: 1187
Pridružen: 03 Feb 2015, 19:05
Naj igralec: Raul Gonzales Blanco
Kraj: Ljubljana

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Raulista »

Če mi pa ti rečeš, da je ekipa v 2015 igrala zadovoljivo potem si.... Torej ekipa ni igrala zadovoljivo in jo je potrebno menjat al kako? Zakaj Iker ne brani kot Neuer? Al Oblak ne vem s kom ga primerjaš. Potem se še vprašaj zakaj BBC ne zabija kot MSN? Čist simpl zadeva, zato bodi že enkrat tih o Ikerju, ker bo 100% v naslednji sezoni številka ena.

Uporabniški avatar
makiaveli
Canterano
Prispevkov: 299
Pridružen: 20 Okt 2013, 19:43

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a makiaveli »

Daj raulista nehaj, iker je že zadnja tri leta izpod svojega nivoja, tudi lani ko smo bli neustavljivi, če tega nočes videt je tvoja stvar sam ne pol ostalim prat možganov.
Iker ne rabi branit kot Neuer, on rabi branit kot Iker, trenutno žal ne.
Vsak igralec pa je svoja zgodba in tukaj fantje debatirajo o Ikerju, ne o napadalcih.

Zidane#5
Madridista
Prispevkov: 1108
Pridružen: 27 Jan 2008, 12:31
Naj igralec: Zidane
Kraj: Ljubljana

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Zidane#5 »

Zadnja minuta, priloznost za zadnji napad. In amaterska napaka, napacno izvajanje outa. Pac slika njegove celotne sezone..

Uporabniški avatar
Foxi
La Leyenda Blanca
Prispevkov: 5000
Pridružen: 27 Jan 2008, 13:47

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Foxi »

In verjetno bi v zadnjem napadu izsilili podaljšek če bi Iker pravilno izvajal :) zadnji napad smo zabil lani v finalu in verjemi da ne jaz ne ti ne boma več doživela tega, kot navijača Reala, to je tk redek "pojav" kot Messi ;) Iker je še najmanjši problem v tem Realu v trenutni situaciji/stanju kot je ta klub.

LaMar
Canterano
Prispevkov: 379
Pridružen: 29 Apr 2010, 10:20

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a LaMar »

99,99999% sem,da ce bi Iker pravilno vrgel out, da tudi takrat nebi dosegli gola.
Ampak ta njegova poteza kaze njegovo sliko zadnjij dveh sezon...enostavno ni pri stvari, psiha na dnu...ce je v tej sezoni branil na 40+ tekmah in enkrat ni bil MoM je to dovolj zgovoren podatek. V tem bi se Khedira&Illara bila boljsa...

Uporabniški avatar
Raulista
"Raul Artista Siempre Madridista"
Prispevkov: 1187
Pridružen: 03 Feb 2015, 19:05
Naj igralec: Raul Gonzales Blanco
Kraj: Ljubljana

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Raulista »

@Makiavelii.. Vaš standard za golmana zahteva, da brani kot Neur!!! Torej vsako tekmo vsak gol, en se bo najdu (lamar, cloud...), ki bo vrgel nekaj na Ikerja.. Pravim ti/vam, da se ne obremenjujete z Ikerjem, če pa so tudi drugi slabi oz. izven forme. Ne brani kot nekoč ampak ni edini krivec. Če zamenjamo golmana bo isti klinc verjemi. Če obramba ne pokriva igralcev in če dovoli, da morata pride do strela nepokrit kaj pol pričekuješ? Kot je že nekdo rekel, da je barca prišla do vseh mogočnih lovorik z Valdezom in Pintom potem naš vratar ni najslabša karika v ekipi.


Po tekmi z Atleticom (4-0) smo bili priča tu kako bo Iker prejel še ducat golov na njegov račun do konca sezone, pa koliko jih je dejansko prejel? 2 gola mogoče, kjer bi se lahko bolje izkazal.

Drugo: Če Iker odide in spet drugo leto ne osvojimo nič verjamem, da takrat golman ne bo nič kriv, ker ste pač taki tle na forumu.

Kuhar
Canterano
Prispevkov: 395
Pridružen: 23 Feb 2009, 21:05
Naj igralec: Raul
Kraj: Kamnik

Re: 1. Iker Casillas

Odgovor Napisal/-a Kuhar »

ce je v tej sezoni branil na 40+ tekmah in enkrat ni bil MoM je to dovolj zgovoren podatek
Sej je bil.. :rofl:

Odgovori